Askerlik yeri değişir mi?

Yer
North Memphis
Dostlar, askerlik yerinin değişmeyeceğini ben de biliyorum ama belli olunca ya da olmadan önce seçme şansımız var mıdır? Yanlış anlamayın aslında değişebiliyorsa bile örneğin Ankara geldi, ben Hakkari seçmek isterdim. Ya da sadece terör riski yüksek yerlerde, ekstrem bölgelerde gönüllü olmak gibi bir durum söz konusu mudur? İnanın Ankara gibi bir yerde yapacak olsam içim rahat etmez.

Askerlik şubesine işlem için gittiğinde komando olmak istediğini söylersen önce Isparta'ya, ardından da doğuya gidersin büyük ihtimalle.

Dostlar, askerlik yerinin değişmeyeceğini ben de biliyorum ama belli olunca ya da olmadan önce seçme şansımız var mıdır? Yanlış anlamayın aslında değişebiliyorsa bile örneğin Ankara geldi, ben Hakkari seçmek isterdim. Ya da sadece terör riski yüksek yerlerde, ekstrem bölgelerde gönüllü olmak gibi bir durum söz konusu mudur? İnanın Ankara gibi bir yerde yapacak olsam içim rahat etmez.
Ankara'da 1 ay usta birliğindeydim daha sonra Isparta'ya geçtim. Ankara askerlik konusunda baya sıkıntılı komutandan geçilmiyor. Adım başı rütbeli ne oturabiliyorsun ne başka bir şey. Ayrıca birlikler çok kalabalık vs. 1 ay sonra Isparta'ya geçtim. 35 kişi mis gibi askerlik. Herkes herkesi biliyor güveniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı