Askılı TV yanına konsol estetik olarak nasıl yerleştirilir?

doganpk1

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, biraz enteresan bir konu olacak şimdiden uyarayım. :) Xbox Series S konsolumu güzel bir şekilde yerleştirmek istiyorum. Bu konuyu hem düşünce egzersizi yapmak için açtım hem de sizin bana aparatlar konusunda yardım edeceğinizi düşündüm. Çünkü göz gezdirdiğimde konsola ait bir askı aparatı bulamadım. Bu konsolu evimizde pek trafik olmayan tvli bir odaya yerleştirmeyi düşünüyorum. Fakat estetik olarak her şeyi temiz yapmak zorundayım. Ben size biraz bahsedeyim; TV duvara asılı altında masa gibi bir şey yok. Konsolunda duvara asılı kalabilmesi için bir ayak veya hazne gibi bir şey bulmam gerekiyor. Daha sonra girişlerine kablo kirliliği olmadan TV arkasına doğru gizlemek istiyorum. Rahat bir şekilde kafanızda canlandırmanız için çizimini de yaptım. Hadi konuşalım arkadaşlar :)

Görselde 2 tane Xbox çizdim. Çünkü yatay veya dikey mi olacak karar vermedim. Ama büyük ihtimalle yeri orası olacak çünkü kablo girişleri ve priz için en uygun yer. Bu arada aparat önerirken konsolun hava deliklerini hesaba katmamız gerekiyor. Zaten burada kilit nokta temiz ve göze batmayacak bir şey ile konsolu tutundurmak. Bu arada duvar rengi krem.

Dosya Ekleri

• pLAN.png
    pLAN.png
    11,1 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma 3 seçenek geliyor.
1-)Duvar rafı alıp onun üstüne konsolu koyabilirsiniz.
Düşme ihtimali var.
Örnek amaçlı attım.
2-)3D yazıcı ile aparat basıp konsolu duvara sabitleyebilirsiniz.
Xbox One için yapılmış. Sizde Xbox Series S için yapabilirsiniz.
3-) Bu aparatı alabilirsiniz ama Türkiye'de bulamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Aklıma 3 seçenek geliyor.
1-)Duvar rafı alıp onun üstüne konsolu koyabilirsiniz.
Düşme ihtimali var.
Örnek amaçlı attım.
2-)3D yazıcı ile aparat basıp konsolu duvara sabitleyebilirsiniz.
Xbox One için yapılmış. Sizde Xbox Series S için yapabilirsiniz.
3-) Bu aparatı alabilirsiniz ama Türkiye'de bulamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkür ederim. Paylaşımın faydalı oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı