Askıya alınan Amazon hesabı açılır mı?

cantus

Hectopat
Yaklasık bır haftadır hesabım askıda 2-3 defa yenı bır hesap acıp musterı hızmetlerınden yardım ıstedım ama Max 72 saat ıcınde donulecek denılıdı. Daha once hesabı kitlenip actırabılen var mı?

Hesabımda 5-10 tane kayıtlı kart (tüm fiziksel kartlarım + sanal kartlar) bulunduğu için askıya alındı, aylardır geri almaya çalışıyoruz artık maillere bile bakmıyorlar. İlk başta hesabı açıp telefonla arayıp "48 saat hesabı kullanmayın, ardından girip kartları silip kullanın." dediler bir gün sonra hesap tekrar kapandı ve hala açamadık. Müşteri hizmetlerine de ulaşamıyoruz, rezalet gerçekten. Yeni hesap açıyoruz aynı adres görünce onları da kapatıyorlar.

Hesabımda 5-10 tane kayıtlı kart (tüm fiziksel kartlarım + sanal kartlar) bulunduğu için askıya alındı, aylardır geri almaya çalışıyoruz artık maillere bile bakmıyorlar. İlk başta hesabı açıp telefonla arayıp "48 saat hesabı kullanmayın, ardından girip kartları silip kullanın." dediler bir gün sonra hesap tekrar kapandı ve hala açamadık. Müşteri hizmetlerine de ulaşamıyoruz, rezalet gerçekten. Yeni hesap açıyoruz aynı adres görünce onları da kapatıyorlar.

Askiya aldıklarında e postayla ıtıraz ettım benden devlet onaylı belge ıstedıler gormemızlıkten geldım zaten bunu musterı hızmetlerıne de soyledım. Ben satıcı degılım sadece kullanıcıyım. Dun oturup ya bırak acmasınlar hesabı yenı e-posta yenı bır sanal kart acıp devam ederım dedım ama bunu okuyunca bozuldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı