Askıya alınmış Twitter hesabı nasıl kapatılır?

Ed1tH

Kilopat
Arkadaşlar 2020 yılında Google hesabım ile bir Twitter hesabı açmıştım ama o Twitter hesabı bir kere bile tweet atmamama rağmen askıya alındı bu hep böyle oluyor hesabı açıyorum sonra askıya alınıyor zaten gündemi takip etmek için açıyorum hesapları ama hiçbir şey yapmadan askıya alınıyor hesaplarım neyse ben bu hesabı nasıl kapatabilirim? Hesabı devre dışı yap diyorum şifreyi giriyorum ama "hesabın askıya alındığı için bunu yapma iznin yok" diyor ne kadar saçma bir şey bu?

Hesap askiya alindigi icin artik kullanamazsin zaten. Twitter otomatik kapatiyor senin yerine. Askiya alinan kullanici adini da alamayacaksin artik.

Hesap kullanilamaz zaten hocam. Giris yapsaniz da askiya alindiginiz gunun tweetlerinin bazilarini gorursunuz o kadar. Geriye kalan butun seyler islevsiz.

Hesap kullanilamaz zaten hocam. Giris yapsaniz da askiya alindiginiz gunun tweetlerinin bazilarini gorursunuz o kadar. Geriye kalan butun seyler islevsiz.

Hocam tamam zaten biliyorum silmek istiyorum hesabı o epostam ile yeni hesap açmak istiyorum temiz bir hesap ama silemiyorum.

Maalesef yapamazsiniz onu hocam. Yeni bir e-posta ile acmak zorundasiniz ve dikkat edin askiya alinan hesabinizda ki ayni adi kullanmamaya calisin. Cogunlukla askiya alinan hesaplarin ismi spam olarak bayraklandigi icin sistem otomatik hesabinizi tekrardan askiya alabilir.

Maalesef yapamazsiniz onu hocam. Yeni bir e-posta ile acmak zorundasiniz ve dikkat edin askiya alinan hesabinizda ki ayni adi kullanmamaya calisin. Cogunlukla askiya alinan hesaplarin ismi spam olarak bayraklandigi icin sistem otomatik hesabinizi tekrardan askiya alabilir.
Dostum bu işin bir çözümü gerçekten yok mu? kendini sosyal medya uzmanı olarak tanıtan birine sormuştum 500tl karşılığında halledebileceğini söylemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı