Asla kullanmam dediğiniz telefonlar nelerdir?

iPhone. Ben telefonu incik cincik etmeden duramayan biriyim. İllaki root atarım, kurcalarım telefonu. Normal bir kullanıcı olsam düşünebilirim belki ama şu anda mantıklı gelmiyor. Çok kapalı çalışması benim için güzel değil.
Aynı şey benim içinde geçerli lakin root veya rom atmak yerine Android'de olmayan sistem ayarları var. Aktif olarak onları kullanmam yeterli olur yani en azından tatmin olurum.

iPhone. Ben telefonu incik cincik etmeden duramayan biriyim. İllaki root atarım, kurcalarım telefonu. Normal bir kullanıcı olsam düşünebilirim belki ama şu anda mantıklı gelmiyor. Çok kapalı çalışması benim için güzel değil. (Sadece iPhone'lar. MacBook'lara filan lafım yok. Apple haterlığı yapmıyorum.)
Jailbreak'den bi habersin sanırım. Root'un bi üst leveli. iPhone'lar da var.

Aynı şey benim içinde geçerli lakin root veya ROM atmak yerine Android'de olmayan sistem ayarları var. Aktif olarak onları kullanmam yeterli olur yani en azından tatmin olurum.

Root atıp bazı oyunlarda kendi hilemi yapıyorum Game Guardian ile çoğu oyun engellesede küçük oyunlarda zevkli oluyor.

Jailbreak'den bir habersin sanırım. Root'un bir üst leveli. IPhone'lar da var.

Root daha basit ama hocam.

Jailbreak'den bi habersin sanırım. Root'un bi üst leveli. iPhone'lar da var.
Mesela sadece root değil. Apple güvenli olsun diye kapalı sistem kuruyor. Buna sözüm yok ama ben sistem dosyalarını karıştırmayı severim. Sistemi modifiye etmeyi severim. Mesela şu ana kadar hiç iOS'un PC'ye portlandığını (emulator değil, direkt 64 bit sistem olarak) görmedim. Ben en azından bir kere denemek isterim. iOS'u kötülemiyorum, sadece bana hitap etmediği için kullanmayacağımı söylüyorum.

Android kullanmam, Nokia'dan sonra Apple geçtim yaklaşık 15 yıldır Apple kullanıyorum bir ara samsung amiral gemisi alıp aynı gün satmıştım Apple gerçekten sade ve kaliteli.

Yeni konular

Geri
Yukarı