Aspava nerede yenir?

• Konuyu başlatan em95
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 10B

em95

Hectopat
Arkadaşlar, Ankara'ya geldim. Yarın akşam yemeği için aspava yemeğe gideceğim. En iyi aspava hangisi?
Bir de yanında gelen ikramlar varmış, onlardan ilave alınabiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ankara'ya gittiğim zaman Yıldız aspava tercih ediyorum. Aspava dürüm almanı önermem. Beni doyurmamıştı. Gittiğim zaman beyti yiyorum. İkram biterse tekrar isteyebilirsiniz.

Yanında gelen ikramlarda (semaver çay, tatlı gibi) ekstra ücret almıyorlar. En iyi aspava neresi tartışılır ama meşhur özçelik aspava çok tavsiye ediliyor.

Patates ek isteniyor mu ücret alınıyor mu istersem yıldız veya gülçimen aspavanın orada kalıyorum şu an ondan ikisinden birine giderim.
Ankara'ya gittiğim zaman Yıldız aspava tercih ediyorum. Aspava dürüm almanı önermem. Beni doyurmamıştı. Gittiğim zaman beyti yiyorum. İkram biterse tekrar isteyebilirsiniz.
Arkadaş dürüm yemiş normal dürüm tadı yok dedi ondan dürüm düşünüyordum ikram patates kızartması isterim ücret isterler mi onda

Son düzenleme:
genelde aspava gideceğim zaman meşhur gülçimen aspavayı tercih ediyorum ama son zamanlarda kalite oldukça düştü ikramları zorla getiriyorlar resmen ama yanında gelen patates ve diğer ikramları ücretsiz bir şekilde tekrar isteyebilirsiniz afiyet olsun.

En önemlisi aspava nedir?
Daha hiç yemedim.
ASPAVA Ankara'da bulunan bir restaurant zincirinin adıdır. Uzun hali "Allah sağlık para ve afiyet versin amin"di yanlış hatırlamıyorsam.
Arkadaşlar, Ankara'ya geldim. Yarın akşam yemeği için aspava yemeğe gideceğim. En iyi aspava hangisi?
Bir de yanında gelen ikramlar varmış, onlardan ilave alınabiliyor mu?
Bence en iyisi Mithatpaşa'daki Şimşek Aspava'dır. Gelen ikramlar yeterlidir zaten ekstra istemenize gerek kalmaz. İsterseniz de getirirler zaten. Yemek sonunda dondurmalı helvanızla, demlik çayınız da gelir.

Konum: ŞİMŞEK ASPAVA MİTHATPAŞA şb. · Kocatepe, Mithatpaşa Cd. 58/B, 06420 Çankaya/Ankara

Burası olmazsa Esat'ta 3 tane yan yana vardı onlardan herhangi birine gidebilirsiniz. Farketmez.

Geri
Yukarı