Asphalt 9: Legends GPU'yu zorlar mı?

kaanyrdgl

Decapat
Merhaba sistemim aşşağıdaki şekilde;
  • ASRock A320M-HDV.
  • AMD Ryzen 3 1200 AF.
  • Sapphire RX560 4 GB OC.
  • GeIL 8 GB 3000MHz Orion Red DDR4 PC RAM.
  • Aero Cool VX Plus 400W
Normalde Valorant, CS:GO vs. gibi oyunlarda GPU'm fazla kullanmıyor ve haliyle soğuk oluyor. Fakat Asphalt 9: Legends oynarken ekran kartım çok ısınıyor elimi değdirdim dedim . Normale göre gayet sıcaktı. MSI Afterburner'dan bakamıyorum RivaTuner'i açınca oyun kapanıyor kendi kendine. Sorum Asphalt 9: Legends GPU yüklü bir oyun mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sistemim imzamda yer alıyor.
Normalde Valorant, CS:GO vs. gibi oyunlarda GPU'm fazla kullanmıyor ve haliyle soğuk oluyor. Fakat Asphalt 9: Legends oynarken ekran kartım çok ısınıyor elimi deydirim dedim bir sıcakdı yani 6 saniye elimi zor tuttum ekran kartının üstünde MSI Afterburner'dan bakamıyorum RivaTuner'i açınca oyun kapanıyor kendi kendine. Sorum Asphalt 9: Legends GPU yüklü bir oyun mudur?

İmzayı örnek gösterme ceza yersin dostum. Ben yemiştim.

İmzayı örnek gösterme ceza yersin dostum. Ben yemiştim.
Teşekkürler bilmiyordum.
El değdirmek statik elektrik açısından sorun yaratabilir. Göz kararı tespit yerine kaç derece olduğunu öğrenebilirseniz normal olup olmadığı konusunda daha net yorumlar yapılabilir.
Statik elektrik oluşturacağını bilmiyordum teşekkür ederim. Fakat dediğim gibi msi afterburner'dan bakamıyorum.

Bir ara o oyunu bende denedim. Ama bende ayarları değiştiremiyordum, ayarları değiştirdiğim anda oyun kapanıyordu. Büyük ihmilalle optimizasyon performansı bozuk. Zaten Gameloft'tan bu beklenirdi. Sağdan soldan çalıyor oyunları,

Bir ara o oyunu bende denedim. Ama bende ayarları değiştiremiyordum, ayarları değiştirdiğim anda oyun kapanıyordu. Büyük ihmilalle optimizasyon performansı bozuk. Zaten Gameloft'tan bu beklenirdi. Sağdan soldan çalıyor oyunları,
Merhaba , grafik ayarlarından bahsediyor isen değiştirebiliyorsun Anasayfa > sol üstde ayarlar var > oyun ayarları > ses ve görüntü > grafik ayarları ve ondan sonra orada Çok düşük , Düşük , Orta ve yüksek ayarları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı