Aspire 5745G Valorant gibi oyunlarda kasmaya başladı

Arda454

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 GB RAM
Ekran kartı
Geforce GT 420M
İşlemci
Intel Core i7 740QM
Merhaba. Acer Aspire 5745G modelını kullanıyorum. Eskıden Valorant, Roblox, CS:GO gıbı oyunları en düşük ayarlarda rahatça oynayabiliyordum. Ama artık cok kasıyor ve oynayamıyorum. Belki etki eder diye sıfırladım ama etkı etmedı. Birkaç gün içinde termal macun yenilemesi de yapacağım zaten bilgisayar aşırı derecede ısınmakta. Boştayken 85 dereceler kadar çıkıyor. Bu oyunların kasma sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Acer Aspire 5745G modelını kullanıyorum. Eskıden Valorant, Roblox, CS:GO gıbı oyunları en düşük ayarlarda rahatça oynayabiliyordum. Ama artık cok kasıyor ve oynayamıyorum. Belki etki eder diye sıfırladım ama etkı etmedı. Birkaç gün içinde termal macun yenilemesi de yapacağım zaten bilgisayar aşırı derecede ısınmakta. Boştayken 85 dereceler kadar çıkıyor. Bu oyunların kasma sebebi nedir?

Soruda cevabını vermişsin boşta bir laptopun 85 derece olması?
Benim ilk laptopum Acer Aspire AMD A6 9225e işlemcisi vardı yaz ayı yükte bile 43 dereceyi geçmiyordu boşta 14 23 derecelerde takılıyordu nasıl bu kadar soğuk bende bilmiyordum işlemcisi çok kötü olduğu için ısınmıyorda olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı