Aspire 5755G Battlefield 3 Kasma sorunu

Kutlu Özbakan

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Stajyer Ögrenci
Merhaba öncelikle bu sorunumun eskiden olmadığını belirtmek isterim . Önceden de buna benzer bir sorunla karşılaştım , Recep abi bana macunu yenile temizle dedi ben yaptım bu dediklerini diğer oyunlarda göz görülür bir fark oluştu fakat Battlefield 3 Low ayarlarda 800x600 çözünürlükte bile kasma içerisinde oynuyorum . Ne yapacağımı bilemiyorum şahsen windows8 geç diyeceksiniz fakat ben battlefield 3 ü medium ayarlarda windows7 home basic de oynadım , yani işletim sistemi çok bir yarar sağlamayacaktır. Sizce neden kasıyor olabilir recep abi ve arkadaşlar ?

Not : Ekran kartım güncel , BİOS günceldir .

Hangi termal macunu kullandın yenilemede?

Hangisi bilmiyorum fakat , babam vakıfbank genel merkezde çalışıyor , oradaki sistem odalarındaki cpulara kullandıkları macundan kullandık sağlamdır muhtemelen .

Ek olarak ne olur yardımcı olun bilgisayarın içini özel kompresörler le temizledik her şey iyi gitti yani ne olur eski performansa dönmek istiyorum . Demin saints row 4 yükledim . Onda bile şehir in iç kısımlarında kasılmalar görüyorum .

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece CPU değil, GPU'nun da macununu yenilemeniz gerek.

Zaten 2 yer macunlu idi oraları yeniledik . Sorun yok o kısımda :S

- - - Güncellendi - - -

Başka bir öneriniz yok mudur acaba ? Yarın bir bilgisayar servisine götüreceğim ama arıza tespiti nasıl halledecek bilmiyorum bilgisayar normal olarak tıkır tıkır çalışıyor çünkü .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…