ASRock A320M anakarta Dark X94 soğutucu takılır mı?

alhasoglu

Centipat
ASRock A320M HDV R4.0 anakarta Dark X94 CPU sogutucusu takmayı düşünüyorum.
RAM slotlarına çakışma durumu olur mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçerisinden genellikle AM4 adaptörü çıkıyor. Eğer adaptörlü set ise takılır. Satın almadan önce Ryzen uyumlu olduğundan emin olun.

O. C olmadığını biliyorum anakartta işlemciyi daha serin tutmak için almayı düşünüyorum Ryzen ile uyumlu biliyorsunuz Ryzen işlemciler çok ısınıyor boşta 50 dereceyi görüyorum anormal bir şekilde.

O. C olmadığını biliyorum anakartta işlemciyi daha serin tutmak için almayı düşünüyorum Ryzen ile uyumlu biliyorsunuz Ryzen işlemciler çok ısınıyor boşta 50 dereceyi görüyorum anormal bir şekilde.
Kasanın hava akışıyla ilgili olabilir. Bende de 50 derecede çünkü 14 yıllık bir kasa kullanıyorum. Arkadaşımda Wraith Max var Ryzen 5 1600 40 dereceyi nadiren geçiyormuş. Çok ısındığını düşünmüyorum ben.

Yeni sistem 3 tane ön de 1 egzoz fan mevcut extra üst bölgeye de 1 tane takacağım
Kasanın hava akışıyla ilgili olabilir. Bende de 50 derecede çünkü 14 yıllık bir kasa kullanıyorum. Arkadaşımda Wraith Max var Ryzen 5 1600 40 dereceyi nadiren geçiyormuş. Çok ısındığını düşünmüyorum ben.
Yeni sistem 3 tane ön de 1 egzoz fan mevcut extra üst bölgeye de 1 tane takacağım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı