ASRock A520M-ITX/AC alınır mı?

Bütçe
7500TL

Timsah Faruk

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veri Tabanı Programcılığı, Grafik Tasarım
RAM
2x8GB 3200MHz
İşlemci
Ryzen 5 5600X

Merhaba arkadaşlar ITX sisteme geçme gibi bir planım (hayalim) var. A520 çipset kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak; A520 çipsetli anakartlarda PBO ayarları mevcut mu? Elle PBO ayarı yapabiliyor muyuz?

B550/B450 anakartlar ateş pahası. Açıkçası PBO açılmasa da alabilirim.

ITX uzmanları hocalarım yardımcı olursa sistemin geri kalanında soracağım bir kaç bir şey daha olacak.
Kasa olarak Lian Li A4-H2O kasa düşünüyorum pahalı bir kasa ama buna değer mi? Yoksa NR200P mi almalıyım?
Güç kaynağı konusunda da yardımcı olursanız sevinirim.
Sıvı soğutma tavsiyelerinizde bekliyorum. Ama onu en son alırım gibi elimde SE-224XT var yeni aldım ve onu kullanamayacağım bu sistemde.
@deMarc @SideWinder @MisafirTerliği34

Son düzenleme:

Merhaba arkadaşlar, ITX sisteme geçme gibi bir planım (hayalim) var. A520 çipset kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak; A520 çipsetli anakartlarda PBO ayarları mevcut mu? Elle PBO ayarı yapabiliyor muyuz?

B550/B450 anakartlar ateş pahası. Açıkçası PBO açılmasa da alabilirim.

ITX uzmanları hocalarım yardımcı olursa sistemin geri kalanında soracağım birkaç bir şey daha olacak.
Kasa olarak Lian Li A4-H2o kasa düşünüyorum pahalı bir kasa ama buna değer mi? Yoksa NR200p mi almalıyım?
Güç kaynağı konusunda da yardımcı olursanız sevinirim.
Sıvı soğutma tavsiyelerinizde bekliyorum. Ama onu en son alırım gibi elimde SE-224XT var yeni aldım ve onu kullanamayacağım bu sistemde.
@deMarc @SideWinder @MisafirTerliği34

Merhaba hocam. Aynı anakartı ben aldım mevcut 5600 ve RX6700'lü sistemimi geçirmek için. Aynı soğutucudan bende de var SE224XT. Bu soğutucu bahsi geçen anakarta uyum sağlıyor mu? Bir de mini ITX tecrübeleriniz neler oldu anlatır mısınız? Teşekkürler.

Merhaba hocam. Aynı anakartı ben aldım mevcut 5600 ve RX6700'lü sistemimi geçirmek için. Aynı soğutucudan bende de var SE224XT. Bu soğutucu bahsi geçen anakarta uyum sağlıyor mu? Bir de mini ITX tecrübeleriniz neler oldu anlatır mısınız? Teşekkürler.
Ben geçmedim hocam mATX'de kaldım.

Bu kasaya geçeceğim. RX 6700 bende bu ay almayı düşünüyorum bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı