Asrock AB350M bilgisayarın kendini resetlemesi

Aycan GÜNEŞ

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
》AMD Ryzen ™ 5 2400G
》Galax GTX1060 3GB
》Asrock AB350M mATX
》Seagate Barracuda 1TB
》Adata SU800 128GB
》Adata DDR4 8GB 3000MHz
》High Power 400W 80+Bronze
》AeroCool Cruisestar Advance Mid Tower Pencereli 3 Adet Fan

Arkadaşlar sistem bundan ibaret, Win10'da yaklaşık 3 saniye ekran takılıyor dıııt sesi gelip bilgisayar kendini resetliyordu. İşletim sistemini Win 8.1 yaptık bu sefer ekran kartı çökmeye başladı, parçaları tek tek stres testine soktum. Herhangi bir sıkıntı çıkmadı biz PSU'dan şüpheleniyoruz, sizin düşünceleriniz nedir ?

(İşletim sistemleri orjinaldir.)

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU içerisindeki sargılarda sorun var gibi görünüyor. PSU'yu tamir ettirmenizi önermiyoruz. Yeni PSU almanız gerekecek.

Windows 10 kullanırken witcher 3'ü 5 dakika oynayamazdık windows 8.1 ise 2 ile 3 saat arası ekran kartı driver hataları alıyorum oyun yine orjinaldir. Silip tekrar yüklemişliğimde vardır. Video izlerken bile nadirde olsa çökmeler mevcut . PSU'nun garantisi mevcuttur ne yapmamı önerirsiniz?

Windows 10 kullanırken witcher 3'ü 5 dakika oynayamazdık windows 8.1 ise 2 ile 3 saat arası ekran kartı driver hataları alıyorum oyun yine orjinaldir. Silip tekrar yüklemişliğimde vardır. Video izlerken bile nadirde olsa çökmeler mevcut . PSU'nun garantisi mevcuttur ne yapmamı önerirsiniz?
Garantisi varsa garantiye kesinlikle gönderin hatta hazır sistem ise sistemi komple gönderin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı