ASRock B360M Performance anakarta M.2 Wi-Fi Takma

Erkanolgz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Eminim forumda bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar vardır. Birkaç gün önce Hepsiburada KDV indiriminden ASRock B360M Performance anakart satın aldım elime ulaştı. Şimdi bu bu anakartın M.2 key(E) destekli olduğu yazan bir yuvası var. İki tane örnek veriyorum
Şimdi bu birinci örnekteki modülü YouTube'da aynı anakart' a takan biri var sorunsuz çalışıyor. Fakat benim merak ettiğim bunların bir de çift çentikli a+ e çentikli olanları var şu örnekteki gibi
Şimdi benim merak ettiğim, ikinci örnekteki Wi-Fi kart hem(A) key, hem de (E) key yani ikisinede destek veriyor demek mi oluyor? Yani ben bu anakart'a her iki modül'ü de kullanabilir miyim. Birinci ürünü alırsam kargo bekleyeceğim fakat ikincisini buradan alabiliyorum, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

IMG_20190720_151206.jpg
kusuruma bakmayin benim hatam ben buraya lan karti takmistim hemde senin dedigin e tipinde karttan 10180822859826.jpg bir sorun çıkmamıştı .Tam bildiğim kadarıyla m2nin ölçüleri önemli . Eğer yuvaya oturuyorsa çalışır fikrindeyim yinede başkalarına danışmak daha iyi olur . Usb ye takilan wifi tarzi birşey alin hem ileride m2 ssd icin yer kalır kolay gelsin😊

Cevap için teşekkürler hocam, ama fazla dan iki adet m2 ssd yuvasıda var. Usb wifi kullanıyorum zaten ama, maksadım o soketi değerlendirmek elimde antenler falanda var çünkü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı