ASRock B450 Steel Legend nasıldır?

alix5555

Centipat
Sistem: R5 3600, 5600XT Pulse, apanther 3000MHz RAM.

Korona sebebiyle malumunuz çoğu parçada stok sıkıntısı mevcut, aradağım modelleri bulamiyorum olanlarin da fiyatları aşırı pahallı.
ASRock B450 PRO4 forumda çok fazla övülen bir model fakat Steel legend hakkında kısıtlı bilgi mevcut. Supports DDR4 3533+ diye ibare mevcut resmi sitesinde. Stok halde OC yapmadan bu hızı destekliyor mu?
860 TL'ye şu an da boss bilişimde stoklara girmiş. Fiyatına göre almaya değer mi? Kullanan ya da bilgi sahibi olanların değerli yorumlarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boss Bilişim üzerinden almaya yanaşmazdım bir de o bütçede Gaming Plus Max daha mantıklı olabilir.

ASRock markasi ve şeklini çok beğendiğim için uzun suredir takip ediyordum bu kartı. Stok sıkıntısından sadece boss bilişimde mevcut sorunlu site diyorsanız hiç bulaşmayacağım. Tüm parçalar hazır sadece ana kartım kaldı. Gaming Plus Max veya A Pro Max'tan birini sipariş vereceğim mecburen

Site yasaklı forumda ama siparişi ulaşanlar gördüm asıl önermeme sebebim sipariş süreleri.

B550 modelleri beklenebilir bütçem var derseniz.

750 800'ün üstüne de cıkmak istemiyorum sonuçta sistemin gücü belli 1 hafta daha bekleyebilirim o zamana muhtemelen fiyatlari cıkar orataya tesekkur ederim hocam

Hocam a Pro Max veya Gaming Plus Max'dan birini alacagim. Su an 850 TL üstünde iki anakart 15 gun vaktim var indirim bekleyecegim. B450 icin eskiyi bildigimizden bu fiyatlar bana cok geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı