ASRock B550 Steel Legend vs B550 Aorus Pro

73083

Hectopat
Arkadaşım 2 anakart arasında kaldı. 2 anakartta 1600 liraya geliyor. Yurt dışından alacak, ASRock anakartın üstündeki RGB çok hoşuna gitti, bu markayı 2mizde hiç kullanmadık alınır mı sizce?

Hayır derseniz Gigabyte Aorus Pro alma niyetinde.

Aorus Pro B550-F ayarında bir kart. İkisi de üzmez diye düşünüyorum ama ben olsam ikisi arasından Aorus Pro tercih ederdim. Yine de anakart konusunda benden çok daha bilgili olduğunu düşündüğüm @Mithat Berhan etiketleyeyim. 😁

Bende Aorus Pro alırdım ama RGB seviyor arkadaş. Yalan yok Steel Legend'in görüntüsüde çok güzel.

Bende Aorus Pro alırdım ama RGB seviyor arkadaş. Yalan yok Steel Legend'in görüntüsüde çok güzel.
Yani pek görünmeyecek ama ben de güzel gözüksün isterdim. B550-A Gaming de olabilir, ROG ürünleri de hoş görünüyor. Anakarttan ziyade kasa, led şerit, ARGB-RGB fan alabilir arkadaşınız. Daha hoş görünebilir. 😁

Yani pek görünmeyecek ama ben de güzel gözüksün isterdim. B550-A GAMING de olabilir, ROG ürünleri de hoş görünüyor. Anakarttan ziyade kasa, LED şerit, ARGB-RGB fan alabilir arkadaşınız. Daha hoş görünebilir. 😁

Steel Legend'in ışıkları sıvı soğutma kullanılırsa ciddi gözüküyor, normalde böyle ışığı olan modeller cok pahalı fiyatlarda. Bilmiyorum kalite farkı yoksa alsın benim de hoşuma gitti. Satarken problem olur belki ama oda onun problemi artık.

@73083 Dostum fiyat farkı nedir? Hangi işlemci ile kullanacaksın? 5600X gibi bir işlemci ile kullanmak istiyorsan, iki karttan hangisi ucuzsa onu tercih edebilirsin. Steel Legend kesinlikle VRAM konusunda seni üzmeyecektir.

Geri
Yukarı