ASRock B650 lighting anakarta XPG Lancer RAM uyar mı?

bıldırcın

Hectopat
Merhaba uyumluluk listesinde gözükmüyor. Ama ben gene de alıp denemek istiyorum. RAM'leri aşırı sevdim.
ASRock anakartlarda çoğu RAM çalışır diyorlardı forumlarda. Çalıştıktan sonra sıkıntı yaratır mı?
EXPO desteği var.
@kino İmdat
@Shimada Sensei

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

MSI Pro B650-p wifi için aynı olan xpg Lancer 600mhz cl30 aldım. Alamdan önce msi uyumluluk sitesinden baktım. Expo destekli olmasına dikkat ettim.

Nedense asrock uyumluluk listesinde cl40 olan model var ama bu yok. Ram uyumluluk konusundan sıkıntı yaşayan fazlaca o yüzden asrock global ile mail iletişimi kurup sormak en mantıklı çözüm olacak. Zaten kısa sürede dönüyor.

Merhaba,

MSI Pro B650-p wifi için aynı olan xpg Lancer 600mhz cl30 aldım. Alamdan önce msi uyumluluk sitesinden baktım. Expo destekli olmasına dikkat ettim.

Nedense asrock uyumluluk listesinde cl40 olan model var ama bu yok. Ram uyumluluk konusundan sıkıntı yaşayan fazlaca o yüzden asrock global ile mail iletişimi kurup sormak en mantıklı çözüm olacak. Zaten kısa sürede dönüyor.
Asrock globle yazdım. 1 günder cevaplarlar mı mesajımı?
Bu ramde expo destekli zannedersem sıkıntı çıkarmaz. Umarım :D CL40larını kullandırtıyor ama CL30 uyumluluk listesinde yok. :( Umarım çalışırlar çok hoş bir ram :3

Aldım hocam hadi hayırlısı anakartıda bugün yarın alıcam. Bakalım uyumlu olacak mı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı