Satılık ASRock G41M-VS3 - Q9400 - Kingston 4+4 GB DDR3 1333MHz - Akasa K32

Hocam sistemi aktif olarak kullandığımdan parça sattığım halde otomatikman bilgisayarsız kalacağımdan tek tek satmıyorum.
Sadece RAM satılıksa ne kadar istiyorsunuz?

Hocam hızlı satılması için tek tek satmaya da karar verdim :) RAM için istediğim fiyat, benim aldığım fiyat olan 300 TL. GittiGidiyor'a veririm ilanı da teker teker satabilmek için. Eğer işlemci ve anakart ihtiyacı olan birini de tanıyorsanız işlemci ve anakartı da 300TL'ye bırakmayı düşünüyorum. Tabii bunların üstüne komisyonlar eklenecek.
Anakartın linki, ASRock G41M-VS3 DDR3 8GB RAM Destekli LGA775 Anakart Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor GittiGidiyor üzerindeki en uygun fiyat / performans anakart.

Q9400 İşlemcimi diğer bilgisayarıma taktım ondaki E8400'ü de satışa çıkardım, Intel Core 2 Duo E8400 İşlemci Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor yine GittiGidiyor üzerindeki işlemcilere baktığınızda uygun fiyata iyi bir işlemci olduğunu görürsünüz.

RAM'lerin linki, Kingston ValueRAM 4 GB 1x4 GB DDR3 DIMM 1333 MHz KVR1333D3N9/4G RAM (Bellek) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor Dual Channel olarak uygun fiyata verdiğimi düşünüyorum ki zaten buraya yazdığım fiyatları baz aldım. DDR3'lerin de fiyatlarının artmasıyla beraber uygun fiyat kategorisine giriyorlar. 4 GB DDR3 1333MHz CL9 RAM kutulu ve 2 tane.

Akasa K32 işlemci soğutucusunun linki, Akasa K32 PWM İşlemci Soğutucusu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor İnternete Akasa K32 yazarsanız en uygun fiyatı benim verdiğimi görürsünüz, garantisi de var fakat kağıdını nereye koyduğumu evde arkeoloji çalışması yapmam lazım :)

Ne kadar çok "uygun fiyat" demişim ya :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı