Asrock H81M-DGS vs MSİ H81M-P32 hangisini almalıyım?

• Konuyu başlatan v3N
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 1B

v3N

Kilopat
Daha fazla  
sinerji.gen.tr: Asus H81M-D/DDR3 1600MHz S+V+GL+16X 1150p 154,76 TL
Bu anakartı vatan bilgisayardan aldım ve şu an G3258 ile kullanıyorum. MSI güncel BIOS desteği pek yok gibi. H81M-D al derim.
Asrock nasıldır peki? Daha ucuz ama dediğiniz gibi BIOS ve teknik servis desteği olarak Türkiye'de yeterliler mi? Yada bu kadar ucuz olmasının malzeme kalitesiyle mi alakası vardır? Asus H81M-D modelinde ön USB 3.0 portları yok sanırım. Ama memnun iseniz tavsiyenize uyarım.

Asrock olarak ben Z87 fatality kullandım ve teknik servisi çizgi elektronikti yanılmıyorsam. Tabii Z87 fatality üst seviye anakart olduğu için H81 chipset bir anakartla karşılaştırılamaz. Asus H81M-D USB 3.0 ön port yok maalesef. Bu sadece H81 plus serisinde var. Tavsiyem 150 TL bütçeniz varsa H81M-D almanız yönünde.

Asrock olarak ben Z87 fatality kullandım ve teknik servisi çizgi elektronikti yanılmıyorsam. Tabii Z87 fatality üst seviye anakart olduğu için H81 chipset bir anakartla karşılaştırılamaz. Asus H81M-D USB 3.0 ön port yok maalesef. Bu sadece H81 plus serisinde var. Tavsiyem 150 TL bütçeniz varsa H81M-D almanız yönünde.
Peki teşekkürler :).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı