ASRock N68-VS3 FX sürücüsü

ErdemSz

Hectopat
Daha fazla  
ASRock N68-VS3 FX bu anakartın driverinı bulamıyorum, yardımcı olacak var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 benim işletim sistemim.
Yani çözümü yok mudur? Ses gelmiyor çünkü.

Linke girip Download butonuna tıkla. Ekrana kutucuk gelecektir, oradan da Softpedia Secure Download (US) seçeneğine tıkla, 5 saniye sonra indirme başlayacaktır.

İndirdiğin ZIP dosyasını aç. Şu yolu takip et: VIAHDAud_v11_1100e_01282016 > VIAHDAud > Present > Drivers. Daha sonra eğer işletim sistemin 64-bit ise HDWin1064, 32-bit ise HDWin1032 klasörünü masaüstüne çıkart. Sonra aygıt yöneticisine girip "Ses, video ve oyun denetleyicileri" kısmından High Definition Audio'ya sağ tıkla > özellikler > sürücü > sürücüyü güncelleştir > bilgisayarımdaki sürücülere göz at kısmından masaüstüne çıkarttığın HDWin10 klasörünü seçip ileriye tıklayarak kurulmasını bekle.

Son düzenleme:

Linke girip download butonuna tıkla. Ekrana kutucuk gelecektir, oradan da softpedia secure download (us) seçeneğine tıkla, 5 saniye sonra indirme başlayacaktır.

İndirdiğin ZIP dosyasını aç. Şu yolu takip et: VIAHDAud_v11_1100e_01282016 > VIAHDAud > Present > Drivers. Daha sonra eğer işletim sistemin 64-bit ise hdwin1064, 32 Bit ise HDWIN1032 klasörünü masaüstüne çıkart. Sonra aygıt yöneticisine girip "ses, video ve oyun denetleyicileri" kısmından High Definition Audio'ya sağ tıkla > özellikler > sürücü > sürücüyü güncelleştir > bilgisayarımdaki sürücülere göz at kısmından masaüstüne çıkarttığın hdwien10 klasörünü seçip ileriye tıklayarak kurulmasını b

Linke girip download butonuna tıkla. Ekrana kutucuk gelecektir, oradan da softpedia secure download (us) seçeneğine tıkla, 5 saniye sonra indirme başlayacaktır.

İndirdiğin ZIP dosyasını aç. Şu yolu takip et: VIAHDAud_v11_1100e_01282016 > VIAHDAud > Present > Drivers. Daha sonra eğer işletim sistemin 64-bit ise hdwin1064, 32 Bit ise HDWIN1032 klasörünü masaüstüne çıkart. Sonra aygıt yöneticisine girip "ses, video ve oyun denetleyicileri" kısmından High Definition Audio'ya sağ tıkla > özellikler > sürücü > sürücüyü güncelleştir > bilgisayarımdaki sürücülere göz at kısmından masaüstüne çıkarttığın hdwin10 klasörünü seçip ileriye tıklayarak kurulmasını bekle.

Aynı anakart bende var.

Sorunuma çözemezsem.
Size danışmak istiyorum.

Geri
Yukarı