ASRock RX 5500 XT vs Sapphire RX 5500 XT

5500XT 4 GB'ın bile 1650S'den daha güçlü olduğunu düşünüyorum hocam ben.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

13 Aralık 2019 tarihinde paylaşılmış bir video. O zamandan bu zamana 5500XT driverlar ile çok güçlendi. Yukarıda bıraktığım videoda oyundan oyuna aralarında gidip gelen küçük farklar var kafa kafayalar diyebilirim. Şu anda büyük ihtimalle 5500XT 4 GB overall da daha iyi bir karttır.

Arkadaşlar ekran kartı olarak RX 5500 XT almaya karar verdim ama bu iki marka arasında kaldım. Yardımcı olur musunuz? NOT: Sapphire 4 GB- ASRock-8 GB
Aralarında 10TL fark var ama ASRock markasını ilk defa duyduğum için güvenemedim.

5500XT yerine 1650 Super tercih etmenizi tavsiye ederim. Bütçeniz tam nedi

Maksimum bütçeniz ne kadar?
max 2000TL

XFX olan kartın 4 GB modelini kullanıyorum. Isınma sorunu yok, gayet iyi ama almışken Sapphire almak daha iyi olur.

@kino

O zaman seçiminiz bu kart olsun hocam. 1660-1660S seviyesinde bir kart yarı yolda bırakmayacaktır. Performans, soğutma ve stabillik açısından da gayet iyi bir kart. Diğer 5000 serisi RX kartlardan farklı bir sorunsuz yonga setine sahip.

5500XT 4 GB'ın bile 1650S'den daha güçlü olduğunu düşünüyorum hocam ben.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

13 Aralık 2019 tarihinde paylaşılmış bir video. O zamandan bu zamana 5500XT driverlar ile çok güçlendi. Yukarıda bıraktığım videoda oyundan oyuna aralarında gidip gelen küçük farklar var kafa kafayalar diyebilirim. Şu anda büyük ihtimalle 5500XT 4 GB overall da daha iyi bir karttır.

5500XT yerine 1650 Super tercih etmenizi tavsiye ederim. Bütçeniz tam nedir?
teşekkür ederim aralarındaki fiyat ve fps farkına bakmamıştım. bütçe 2000TL

Sapphire Pulse 5500 XT 8 GB ile sıcaklık değerleri vb. yüklediğim videolarda var. Birazdan da Metro Exodus'u atacağım. RDR2'de 60-61 derece seviyesinde oynuyorum bu sıralar.

Hocam her konuda sizin kartı savunur oldum biraz garipsemeye başladım bu olayı ama forumda çoğu kişi 5500XT'nin driverlar ile ne kadar güçlendiğini bilmiyor. Yavaş yavaş düzelteceğiz bu hatayı :D

Hocam her konuda sizin kartı savunur oldum biraz garipsemeye başladım bu olayı ama forumda çoğu kişi 5500XT'nin driverlar ile ne kadar güçlendiğini bilmiyor. Yavaş yavaş düzelteceğiz bu hatayı :D
Benim umurumda değil artık biri diyor 5500XT daha iyi biri diyor 1650S ezer diyor artık oyun oynayıp geçiyorum.

Geri
Yukarı