Satılık ASRock RX 560 2 GB VRAM Ankara içi

Kargo yapabilirim dersen; [email protected] iletişime geçebilirsin.

Kargo yaparım ancak ödemeyi önden alırım ya da Ankara için de tanıdık varsa o şekilde olur.
Hocam Ankara içi elden talibim eğer satılmadı ise. Size ulaşabileceğim bir mail adresi vs. Alabilir miyim?

Şu anda yeni ekran kartımı sipariş ettim ürünün ulaşması 10 günü bulacak gibi duruyor. amazon ile görüştüm 20si 21 i gibi elinize ulaşır dediler ondan sonra ekran kartını satabilirim.
1625675894375.png

Kargo yaparım ancak ödemeyi önden alırım ya da Ankara için de tanıdık varsa o şekilde olur.

Şu anda yeni ekran kartımı sipariş ettim ürünün ulaşması 10 günü bulacak gibi duruyor. Amazon ile görüştüm 20'si 21'i gibi elinize ulaşır dediler ondan sonra ekran kartını satabilirim.Eki Görüntüle 1099535

Bende ayın 1'inde maaş alıyorum uygunsa kartı ayırın kesin alıcıyım diyebilirim sözümden dönmem yani. Hatta şöyle yapalım [email protected] mail adresim size ulaşabileceğim numara olur Discord olur bir adres gönderin detayları vs konuşuruz sizin için de uygunsa. Ayın 1 inden önce satmak istiyorum derseniz haber edin ben para denkleştireyim.

Son düzenleme:
Bende ayın 1'inde maaş alıyorum uygunsa kartı ayırın kesin alıcıyım diyebilirim sözümden dönmem yani. Hatta şöyle yapalım [email protected] mail adresim size ulaşabileceğim numara olur Discord olur bir adres gönderin detayları vs konuşuruz sizin için de uygunsa. Ayın 1'inden önce satmak istiyorum derseniz haber edin ben para denkleştireyim.

Satacağım ancak yeni ekran kartı gelmeden eskisini veremem maalesef ekstra kullanacağım ekran kartı yok. Discord üzerinden Risus#4368 Ulaşabilirsin.

Tamamdır ay sonuna doğru yazarım hocam yeni kartınız ulaşırsa detayları konuşur hallederiz.

Bu arada konuyu güncelleyim ekran kartım 16 Temmuz cuma günü teslim edileceği söylendi mesaj geldi ciddi alıcılara bilgi vereyim öncelik Ankara içi olursa daha iyi olur benim için hem test etmiş olurlar hem de güven sorunu olmaz eğer diğer türlü olursa önden havale alıp sonrasında kargolarım ekran kartını bilginize.

Bu arada konuyu güncelleyim ekran kartım 16 Temmuz cuma günü teslim edileceği söylendi mesaj geldi ciddi alıcılara bilgi vereyim öncelik Ankara içi olursa daha iyi olur benim için hem test etmiş olurlar hem de güven sorunu olmaz eğer diğer türlü olursa önden havale alıp sonrasında kargolarım ekran kartını bilginize.

750TL'ye alabilirim havale konusunda sıkıntım yok.

Geri
Yukarı