Assasin Creed Unity vs Call of Duty Modern Warfare Remastered

Unity almayı bende düşünüyorum. Grafikleri güzel ve açık dünya. Tabi bazı kötü bugları ve optimizasyon sorunları da var.
Cod ise bir başyapıt ancak remastered yerine klasik olanı almanı taviye ederim. Grafik farkı olsa da hala iş görür. Ancak uzun oynarım hikayesi olsun parkur olsun dersen unity al.

Klasik olan yerine remastered alması daha iyi olur. Grafiklerin yenilenmiş olması atmosferi daha iyi yansıtıyor.
Grafik farkı bariz var ancak klasik olan da inan atmosferi iyi yansıtıyor. Tabi remastered de alınabilir. Ben biraz fiyat olarak da düşündüm. Klasik alsa 40 50 tl ekstra vermeyecek ve o paraya da unity alınabilir.
Bir de hocam bazı oyunlar eski de olsa o grafikler o atmosferler eskimiyor. Cod serisi oyunları buna güzel bir örnek bence :)

Klasik olan yerine remastered alması daha iyi olur. Grafiklerin yenilenmiş olması atmosferi daha iyi yansıtıyor.
Grafik farkı bariz var ancak klasik olan da inan atmosferi iyi yansıtıyor. Tabi remastered de alınabilir. Ben biraz fiyat olarak da düşündüm. Klasik alsa 40 50 tl ekstra vermeyecek ve o paraya da unity alınabilir.
Bir de hocam bazı oyunlar eski de olsa o grafikler o atmosferler eskimiyor. Cod serisi oyunları buna güzel bir örnek bence :)
Biraz bütçeyi arttırıp ikisini de aldım klasikten se remastered almayı tercih ettim eski grafikli oyunları pek sevmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı