Assasin's Creed 2 Türkçe yama sorunu

ShadowsLover

Hectopat
Hepinize merhaba arkadaşlar. Ben yakın bir zamanda ücretsiz olarak UPlay'in vermiş olduğu AC2 oyununu aldım. Sıkıntı ise şu Animusprojesi, Oyunçeviri tarzında yerlerden Türkçe yamayı denedim. Sonra orijinal dil dosyalarını atıp tekrar denedim ama bir türlü konuşmalarda alt yazı açık olmasına rağmen yazılar geçmiyor. Ana menü falan Türkçe bir de oyunun başındaki Desmond'un konuşması Türkçe ona eyvallah ama oyunun bir çoğunu oluşturan kısmı Türkçe değil. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize merhaba arkadaşlar. Ben yakın bir zamanda ücretsiz olarak UPlay'in vermiş olduğu AC2 oyununu aldım. Sıkıntı ise şu animusprojesi, oyunçeviri tarzında yerlerden Türkçe yamayı denedim. Sonra orijinal dil dosyalarını atıp tekrar denedim ama bir türlü konuşmalarda alt yazı açık olmasına rağmen yazılar geçmiyor. Ana menü falan Türkçe bir de oyunun başındaki Desmond'un konuşması Türkçe ona eyvallah ama oyunun bir çoğunu oluşturan kısmı Türkçe değil. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Bende aynı sorunu yaşıyordum. Tamindir sitesindeki yamayı indirdim ve Türkçe oldu. Sorunun nedeni ise yama ile oyunun sürümlerinin eşleşmemesi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı