Assasin's Creed Codename Red'in fragmanı dislike yağmuruna tutuldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazdıklarınızın hepsi iyi. Sosyal medyadaki ezber fikirleri sayıklıyorsunuz. Ubinin kötü işler şunlar mesela.

Black Flag, Syndicate, Odyssey, Avatar, Far Cry 3
Far Cry 3'e kötü demek demek , Hindistan'da bir ineği katletmek ile aynı düzeyde bir günah olmalı.

Yazdıklarınızın hepsi iyi. Sosyal medyadaki ezber fikirleri sayıklıyorsunuz. Ubinin kötü işler şunlar mesela.

Black Flag, Syndicate, Odyssey, Avatar, Far Cry 3

Hepsini oynadım yazdıklarımın. Hepsi de çöp. Seni bilmem ama ben oynamadığım oyunlar hakkında yorum yapmam. Ve altta yazdıkların Mirage FC6 ve WD Legion'a bin basar. Zaten shadows u da Odyssey'i yapan stüdyo yapıyor. En azından söylenen o...

Far Cry 3'e kötü demek demek , Hindistan'da bir ineği katletmek ile aynı düzeyde bir günah olmalı.
Kendisinden sonra gelen her Far Cry oyunu daha iyi. Nostaljiyi ben de severim ama objektif olmam gerekir. Blood Dragon, Primal, New Dawn, 4,5,6 hepsi ezer geçer.

Arkadaşlar velhasıl konu raydan çıktı lütfen mesaj atmayalım. İnsanlar görüşünü söyledi fragmanla ilgili az çok , moderatör bir arkadaş bu mesajı görürse konuyu kilitleyebilir teşekkürler.

Evet Odyssey yapan ekip yapıyor. Hexe kadar iyi olmayacaktır muhtemelen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı