Assasin's Creed Oddysey düşük FPS

RainbowSPF

Hectopat
-RTX 2060.
-Ryzen 5 2600.
-2x8GB 3000MHz RAM.
-240GB SSD.
-1TB HDD.
Arkadaşlar Assasin's Creed Oddysey oyununda bu sistemle en yüksek ayarlarda benchmark testinde ortalama 52 FPS görebildim.
Oyun harddiske kurulu. Ekran kartı driverları ve BIOS güncel değil. Sorun neden kaynaklıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
-RTX 2060.
-Ryzen 5 2600.
-2x8GB 3000MHz RAM.
-240GB SSD.
-1TB HDD.
Arkadaşlar assasin's Creed oddysey oyununda bu sistemle en yüksek ayarlarda benchmark testinde ortalama 52 FPS görebildim.
Oyun harddiske kurulu. Ekran kartı driverları ve BIOS güncel değil. Sorun neden kaynaklıdır?

Ekran kartı ve BIOS güncelle bunlardan olabilir.

-RTX 2060.
-Ryzen 5 2600.
-2x8GB 3000MHz RAM.
-240GB SSD.
-1TB HDD.
Arkadaşlar assasin's Creed oddysey oyununda bu sistemle en yüksek ayarlarda benchmark testinde ortalama 52 FPS görebildim.

Bir de kasanı 3 ayda bir temizle tozlar sıcak yapabilir bu da performans düşüşüne neden olabilir?

FPS düşük değil ki. En yüksek ayarlarda oynuyorsun dostum.
Hocam Benchmark ortalamaları herkesin 60 üstü bu sistem ile.Ben maalesef 52 FPS alabildim.Y
Bir de kasanı 3 ayda bir temizle tozlar sıcak yapabilir bu da performans düşüşüne neden olabilir?
Yok sistem daha ısınmamıştı bile ve Undervoltage yapıyorum.Sıcaklık yüksek değil başka bir şey var.

Yeni konular

Geri
Yukarı