Assasin's Creed Origins oynanır mı?

Siz oyunu beğendiyseniz oynanır. Tercih meselesi. Ben Assasin's Creed serisinde en sevdiğim Ezio üçlemesi, 4 ve Rogue olmuştur. Diğer oyunlarını beğenmediğim için oynamadım.

Beyler hazır Epic'te 67 TL'ye düşmüşken almayı düşünüyorum. Oyun oynanır mı biraz bilgi verirseniz güzel midir?
Ben PS4 üzerinden oynamıştım. Pek bir içeriği yok hikaye dışında. Eğer Antik Mısır'da gezip yan hikayeler yapmak istiyorsan alabilirsin. Oyun içi mükemmel fotoğraflar çıkabiliyor.

Ya zaten sıkmaması gerekiyor sıkmasın oynuyum bu aralar bütün oyunlardan sıkılıyorum.
Dediğim gibi oyun içi yapacak pek bir şey yok yan görevler dışında. Yan görevler da bana göre sıkıcı kaldı. Ancak gene söylüyorum oyun içi gerçekten harika fotoğraflar çıkıyor. Bu arada oyunda eğer bir düşman NPC senden 5 seviye ve daha fazlasından yüksekse onla hiç savaşma. Tek yiyorsun çünkü.

Dediğim gibi oyun içi yapacak pek bir şey yok yan görevler dışında. Yan görevler da bana göre sıkıcı kaldı. Ancak gene söylüyorum oyun içi gerçekten harika fotoğraflar çıkıyor. Bu arada oyunda eğer bir düşman NPC senden 5 seviye ve daha fazlasından yüksekse onla hiç savaşma. Tek yiyorsun çünkü.

Biliyorum o işi ya illa yan görev yapcağız yoksa oynanmıyor. Bir de hangi zorlukta oynamamı önerirsiniz.
Bence Assassin's Creed Odyssey almanız daha mantıklı olacaktır 60 TL'lik kuponla 28 TL'ye düşüyor.

Odysey i beğenmedim :(

Geri
Yukarı