Assassin's Creed 2 Alt ve Üst Kısımlar Siyah Olma Sorunu

Newermind

Hectopat
Oyunu kurdum oyunu açtığımda 800x600 çözünürlük deydi ve üst ve alt kısımlar siyahtı belki oyun içinde tam ekran olur diye umut ettim ama olmadı. Çözünürlüğü yükselttim 1600x1200 bu sefer tam ekran olmuştu ama akıl alamayacak bir şekilde kasıyordu. Tam ekran olmuştu derken altta ve üst kısımdaki siyah olan bölgeler gitmişti. Benim bu oyunu 800x600 çözünürlükte üst ve alt kısımlar siyah olmadan oynama gibi bir şansım var mı ?

Ekran kartı markası = ATI Mobility Radeon HD 4300 Series
Monitör= Exper(herhangi marka yazan bir yeri yok)

Bu arada işte bazı konuları okudum işte monitörden değiştir çözünürlüğü, 4:3 dedir yükselt gibi durumları denedim olmadı tekrar tekrar sildim yükledim.

Diğer Assassin's Creed serilerini de yükledim onlarda da aynısı oldu bir bilgisi olan yok mu ?

gg2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce bi' ekran kartı sürücüsünü güncelle. Sonra kontrol paneline gir. Intel için "Tam ekrana ölçeklendir" ve "Uygulama ayarlarını geçersiz kıl" diye bir seçenek vardı. Bu ayarları kontrol panelinde bulabilirsen etkinleştir. Oyun tam ekran olacak ama pikselleri sayabileceksin :D

Ekran Kartı sürücüler im zaten oyunu aldıktan hemen sonra aşağıda attığım siteden güncelledim yanlış bir driver mı yükledim ?
Legacy
Sonra kontrol paneline gir. Intel için "Tam ekrana ölçeklendir" ve "Uygulama ayarlarını geçersiz kıl" diye bir seçenek vardı. Bu ayarları kontrol panelinde bulabilirsen etkinleştir. Oyun tam ekran olacak ama pikselleri sayabileceksin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı