Assassin's Creed 2, Brotherhood ve Revelations kasıyor

Mr. Eichorst

Centipat
Sistem özelliklerini fazlasıyla karşılamama rağmen AC oyunlarında kasmalar mevcut. Üstelik hepside orjinal. AC 2, AC Brotherhood ve AC Revelations oyunlarından, AC 2 ve AC Revelations'da kasma sorunu var, henüz AC 2'ye bakmadım ama o oyununda beni şaşırtacağını düşünmüyorum. Zamanında oynadığım korsan sürümlerinde böyle saçma sapan bir durumla karşılaşmamıştım. Büyük ihtimalle oyun ve oyunun sürümü ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ya da bu soruna karşılık bir çözüm var mı onu da bilmiyorum. Eğer bana yardımcı olabilecek birileri varsa sevinirim gerçekten.

Merhaba oyunlar PS2'den başarılı olarak portlanamadığı için yeni sistemlerde sıkıntı çıkarabiliyor lakin Revelations'da ben problem yaşamamıştım şahsen.

Sistem özelliklerini fazlasıyla karşılamama rağmen AC oyunlarında kasmalar mevcut. Üstelik hepside orjinal. AC 2, AC Brotherhood ve AC Revelations oyunlarından, AC 2 ve AC Revelations'da kasma sorunu var, henüz AC 2'ye bakmadım ama o oyununda beni şaşırtacağını düşünmüyorum. Zamanında oynadığım korsan sürümlerinde böyle saçma sapan bir durumla karşılaşmamıştım. Büyük ihtimalle oyun ve oyunun sürümü ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ya da bu soruna karşılık bir çözüm var mı onu da bilmiyorum. Eğer bana yardımcı olabilecek birileri varsa sevinirim gerçekten.
Ben de Witcher 3'te Ultra'da 60 FPS alırken Witcher 2'de 30 FPS bile alamıyorum neredeyse. Sanırım eski olunca optimizasyon konusunda sıkıntı çıkarıyor. Çözümü var mı bilmiyorum.

Çok can sıkıcı bir durum, sorunu bir çok forumda araştırdım fakat bende çözüme dair herhangi bir bulgu bulamadım. Yanlış hatırlamıyor isem aynı sorunu çok eskiden Dead Island'da da yaşamıştım. Peki şunu öğrenmek istiyorum, oyun optimizasyonunu ayarlayabileceğim bilginiz dahilinde olan bir program var mıdır?

Geri
Yukarı