Çözüldü Assassin's Creed 2 kutusu orijinal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tugr2064

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben internetten Assassin's Creed 2 aldım fakat gelen kutu ile normal internetteki kutu aynı değil bu orijinal mi?
Oyun normalde 18 yaş iken burada 15 yaş sansürlenmiş versiyon falan değildir değil mi?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 38
  • image.jpg
    image.jpg
    285,1 KB · Görüntüleme: 30
Çözüm
Oyunun Birleşik Krallık versiyonu seninki. Oyunu Britanya Film Sınıflandırma Kurulu (BBFC) derecelendirmiş, Avrupa Birliği Kurulu PEGI değil. Yani seninki de normal oyun.

Arkadaşlar ben internetten Assassin's Creed 2 aldım fakat gelen kutu ile normal internetteki kutu aynı değil bu orijinal mi?
Oyun normalde 18 yaş iken burada 15 yaş sansürlenmiş versiyon falan değildir değil mi?
Değil, farklı ülkeler oyunlara farklı yaş sınırı koyuyor. Bu Birleşik Krallığın yaş sınırlaması.

Oyunun Birleşik Krallık versiyonu seninki. Oyunu Britanya Film Sınıflandırma Kurulu (BBFC) derecelendirmiş, Avrupa Birliği Kurulu PEGI değil. Yani seninki de normal oyun.

Çözüm

Kesilmiş içerik ya da dil seçeneklerinde sınırlama yoktur değil mi?

Hayır, içerik bakımından aynı. Ki özünde o da Avrupa pazarı oyunu, sadece yaş derecelendirmesi farklı diğer Avrupa versiyonlarından.

Hocam daha sıkıntı bir sorun var ben bu oyunun kutusunu açtım be açtığımda bu manzara ile karşılaştım ne kitapçık var bir de CD çizik. N11 üzerinden almıştım bana yenisini göndermelerini söylesem gönderirler mi?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    142,3 KB · Görüntüleme: 7
  • image.jpg
    image.jpg
    152,6 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

Geri
Yukarı