Assassin's Creed 2 oyun açıldıktan sonra bilgisayarın ekranı siyah oluyor

Nadiren olsa da bazen AC2'yi açarken ekran yanıp sönüyor ufak kareler filan çıkıyor ekranda. Sonra bilgisayarın ekranı siyah oluyor. Güç tuşundan kapamam gerekiyor. En son olduğunda ekran kartı driverlarını bozmuş mu bir şey olmuş anlamadım görev yöneticisinde görünmüyordu aygıt yöneticisinde de hatalı görünüyordu tekrardan driver vs kurdum halloldu. İşin aslı bu durum neden oluyor başına gelen oldu mu nasıl önlenir merak ediyorum.

Sistem;
8 gb ram
Radeon rx 5300m gpu
Ryzen 5 4600h cpu

Son düzenleme:
Nadiren olsa da bazen AC2'yi açarken ekran yanıp sönüyor ufak kareler filan çıkıyor ekranda. Sonra bilgisayarın ekranı siyah oluyor. Güç tuşundan kapamam gerekiyor. En son olduğunda ekran kartı driverlarını bozmuş mu bir şey olmuş anlamadım görev yöneticisinde görünmüyordu aygıt yöneticisinde de hatalı görünüyordu tekrardan driver vs kurdum halloldu. İşin aslı bu durum neden oluyor başına gelen oldu mu nasıl önlenir merak ediyorum.

Sistem;
8 gb ram
Radeon rx 5300m gpu
Ryzen 5 4600h cpu
Çok ac 2 oynadım ama bu sorunla karşılaşmadım. Türkçe yama falan kurulu mu oyunda?

Oyun dosyalarını doğrula deyip deneyebilirsin bir de.

Hocam biraz uzun ara oldu kusura bakmayın. Dosyaları doğrulayınca dosyalarda sıkıntı olmadığını söylüyor Steam. Nadiren olduğu için bu sorun çok sıkıntı olmuyor ama gerçekten garip. Az önce açtım aynı şey oldu bu sefer videoya çektim ve hikaye de açıldı bayağı garip bir durum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@adamsallayanbatman bu arada en sevdiğim AC oyunu olabilir hocam. AC 2 ve Brotherhood efsanelerden.
hocam biraz zaman geçti bu konunun üzerinden. brotherhoodu yeni aldım. az önce ilk defa açtım önceki videonun tıpatıp aynısından oldu. niye hep böyle oluyor yahu. tıpatıp aynı yerde bozulmalar vesaire oldu.

hocam biraz zaman geçti bu konunun üzerinden. brotherhoodu yeni aldım. az önce ilk defa açtım önceki videonun tıpatıp aynısından oldu. niye hep böyle oluyor yahu. tıpatıp aynı yerde bozulmalar vesaire oldu.
Hakkaten çok tuhaf hocam ya merak ettim ben de olucak mı oyun yüklüydü açıp denicem hemen xD

Hocam açtım denedim hem ac 2 hem brotherhood ama bı sıkıntı yoktu. Bu arada ben Türkçe yama kullanıyorum siz de kurup sonra denerseniz belki olmaz. Oyunla alakalı bir sorun yok gibi duruyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı