Assassin's Creed 2'de gamepad düzeni farklı görünüyor

Yadigar PC

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İntel i5-11400f, Soğutucu: ID-COOLING SE-214-XT, Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6700 10 GB, RAM:16 GB DDR4 3200 MHZ T-FORCE VULCAN Z RED 8GBx2, Anakart:ASUS PRIME H510M-E DDR4 mATX 1200p, SSD: 512 GB APACER M.2 PCIe SSD, Kasa: CORASIR SPEC-05, PSU: CORSHAIR CV650 80+ BRONZE
Bildiğiniz gibi bu oyunda diger oyunlarından farkli olarak meşhur bir yapılandırma sorunu var. Kontrolcüm MSI Force GC30 Wireless ama X360 yapılandırması kullanıyor. Üstelik AC2 dışında hiçbir oyunda bu sorunu yaşamadım. Yaşadığım sorun şu:

Oyun içinde buton komutları "X, Y, B, A" harfleri ile gösterilmesi gerekirken "button 1, 2" gibi kafa kariştan bir düzende. Trigger tuşları ile karakterimizin bakışını saga sola döndürüyoruz. Normalde bunu sag analog ile yapmak gerekirken boyle saçma bir düzende oynatıyor oyun. Bu sorunu yaşayıp ta çözmüş arkadaşlar, yardımcı olun :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir dosya var Revelations da çaliştı ama 2 de çalışmadı belki sende çalışır.

Bende bir dosya var Revelations da çaliştı ama 2 de çalışmadı belki sende çalışır.

Oyunun ana dizinine at.

Son düzenleme:

Oyunun ana dizinine at.
Teşekkürler dostum🙏. Maalesef bu konuyu açtıktan bir kaç gun sonra kontrolleri sinir ettiğinden iade etmek zorunda kaldım.Remake'i bekleyeceğiz mecbur:(

Teşekkürler dostum🙏. Maalesef bu konuyu açtıktan bir kaç gun sonra kontrolleri sinir ettiğinden iade etmek zorunda kaldım.Remake'i bekleyeceğiz mecbur:(
Ben çıkacağını zannetmiyorum şu an AC 2 oynuyorum bendede düme 2 falan yazıyo Revelations da öyleydi bu dosyayla x y a b yaptım ama 2 de çalışmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı