Çözüldü Assassin's Creed 3 AC3SP.exe Çalışmayı Durdurdu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Çözüm 1:

• Oyunun save dosyasını silin. Dosya burada yer alıyor:

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\[Hesap adınızla ilintili klasör adı]\54

• Sonrasında da uPlay'den Cloud Sync'i kapatın:

uplay cloud sync.JPG

Çözüm 2:

İlk çözüm işe yaramazsa oyunun ana Exe'sini kopya koruması devre dışı bırakılmış EXE ile değiştirmek sorunu çözüyor. Ancak biz bu dosyayı paylaşmıyoruz. Yasal çözüm sunulabilmesi için Ubisoft'un kendi exe dosyasını güncelleyip düzeltmesi gerekiyor.

Söz konusu dosya oyunun No-DVD güncellemesinde bulunabilir:

Kod:
Assassins.Creed.III.v1.06.Update-SKIDROW
Arkadaşım aynısını yaptım ama sorun devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS 0202 idi. 3501 sürüme güncelleyip BIOS'u sıfırlar mısın?

Recep Bey merhaba. Soyledikleriniz yapamadım çünkü pek fazla anlamıyorum. Ekran kartını filan güncelledim ama siteden degil. PC'den uyuyumluluk gidermeye baktım ondan da olmadı. Be yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

BIOS 0202 idi. 3501 sürüme güncelleyip BIOS'u sıfırlar mısın?
Öncelikle Merhaba,
Bende oyunu ücretsiz olarak aldım, oyuna girdim ilk sinematik girdi daha sonrasında oyun çalışmayı durdurdu diye hata verdi. Oyun önbelleğini doğruladım birkaç hata çıktı tekrar yükledim ama yine olmadı. Zahmet olmazsa yardımcı olur musunuz?

Sistem:
  • Windows 10, 64 Bit
  • İşlemci Intel Core i7 3770 Soket 1155 3,4Ghz 8Mb Cache 22Nm
  • Ekran Kartı ,NVIDIA GeForce GTS 450

Arkadaşlar benim oyun açılıyor. New game diyorum videoyu izletiyor en sonunda beyaz ekran çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Bunu da denedim işe yaramadı.

• Windows 10 64 bit
Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba Recep abi. Ben TeamViver kursam yardım eder misin? Artık oynucak oyun bulamıyorum.

Bütün AC3SP.exe sorunlarını tek bir konuda topladım. Ana sayfadaki ilk mesajda gerekli çözümü ekledim. Çözümü uygulamanıza rağmen sorun devam ediyorsa TeamViewer ile bağlanıp bakabiliriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı