Assassins Creed 3 Kasma sorunu

archlowe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar yeni sistem topladm ancak Assassins Creed 3'ü yükledim büyük bir heyecanla, bf3 skyrim felan oyunları rahatlıkla oynayabiliyorum ama bu oyunda kasmalar farkettim yeni topladım sistemi arkadaşlar daha 1 ay olmadı nedeni genelmi anlamış değilim bu sistemimle kasmasını beklemezdsim

AMD FX 8320 3.5 GHZ
8 GB gskill tek modul ram
Asus m5a97 r2.0
Sappirhe radeon hd 7850 Dual - X 2 gb 256 bit ekran kartı

en son amd'nin sitesınden güncelleme yaptım bi fark görmedim AMD gaming evolation gibi bişey vardı onuda yükledim hala sorun vardı arkadaslar yardım bekliyorum

1.Adım - Tüm güncelleştirmeleri kurunuz! Bios güncellemesinden tutmuş ekran kartına kadar her şeyi güncelleyiniz.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Adım - Oyun oynarken arkaplanda hiç bir programın açık olmamasına dikkat et! Skype, Chrome gibi programları kapatıp oyuna giriniz!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Adım - Oyun performans ayarını düşürerek oynayınız!

Evet AC3'te böyle bir sorun yaşadım ancak AC3te grafikleri tam olarak düşürmüyor. Normal olarak ve Yüksek olarak düşürüyor. Ekran kartını en son pc yeni geldiği zaman updateden kendi kurmuştu daha sonrada bugün bu sorunla karsılasınca amd'nin sitesinden kurulum yaptım güncelledim yani. Bu sistemle böyle bişey beklemezdim. Bios güncellemede baya bi korkuyorum bilgisayara birşey olucak diye yardmlarınızı bekliyorum.

Aynı sorunu bende yaşıyorum şunları dene ben araştırmam sonucunda bunları buldum çoğu kişide işe yaramış ama bende yaramadı. Belgelerim > Assassin's Creed 3 > Assassin3 dosyasını aç. Vsync=1 ise onu 0 yap. En üstte dx11 yazması lazım onu da dx10 yap Ekran kartını güncelle :) Grafikleri'de Normal'e al.

Konuyu hortlatmiş olucam ama bende boyle sorun yaşiyorum ama orjinal oyun degil remastered indirdim sistemim yeter gibi duruyordu şehir alanlarinda vs. yerlerde kasma yok ama bostona ormana girdigimde feci kasiyor

Geri
Yukarı