Assassin's Creed 3 kayıtlı oyunum silinmiş

İşletim sistemi
Windows 8.1

musaefedmr

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün Assassin's Creed 3 oynuyordum her şey normal PC'yi kapattım bugün açtığımda kayıtlı oyunum yoktu yani sadece yeni oyun açabiliyordum. Biraz araştırdım oyunun Save dosyasını buldum fakat bunu nereye atacağım bilen var mı her yere attım ama sadece yeni başla diyor.

Reis benim PC'de program data diye bir yer yok ki sadece roaming kısmından girebiliyom 54 klasörüne o kadar ve her yere attım halende yeni oyun başlat diyor.

Dosya gezginin üst kısmında görünüm diye bir yer var ona tıkla ve gizli ögeler kutucuğunun tikini aktif et ardından dediklerimi yap olmadı lazım o klasörün.

Dosya gezginin üst kısmında görünüm diye bir yer var ona tıkla ve gizli ögeler kutucuğunun tikini aktif et ardından dediklerimi yap olmadı lazım o klasörün.

Kanka dediğini yaptım gizliyi tikleyince program data çıktı orbit tıkladım 54 tıkladım ama 54 klasorü boş ayrıca Save dosyalarını da o boş olan 54 klasörüne attım ama halen yeni oyun başlat diyor tam olarak ne olması lazım Save dosyalarının o klasöre atacağım. Yardımcı olurmusun

Kanka dediğini yaptım gizliyi tikleyince program data çıktı orbit tıkladım 54 tıkladım ama 54 klasorü boş ayrıca Save dosyalarını da o boş olan 54 klasörüne attım ama halen yeni oyun başlat diyor tam olarak ne olması lazım Save dosyalarının o klasöre atacağım. Yardımcı olur musun?

Windows ve r tuşuna aynı anda bas gelen yere AppData yaz roaming adlı klasöre gir Theta adlı bir klasör var onun içinde de orbit adlı klasöre gir ve Save'leri oraya at. Bunu da dene eğer olmazsa bilemiyorum.

Windows ve r tuşuna aynı anda bas gelen yere appdata yaz roaming adlı klasöre gir theta adlı bir klasör var onun içinde de orbit adlı klasöre gir ve Save'leri oraya at. Bunu da dene eğer olmazsa bilemiyorum.

Reis ne yaptıysam yapayım olmadı sabahtan beri şuna uğraşıyordum sağ ol yine de ilgilendiğin için ama anlamıyorum neden.
Windows ve r tuşuna aynı anda bas gelen yere appdata yaz roaming adlı klasöre gir theta adlı bir klasör var onun içinde de orbit adlı klasöre gir ve Save'leri oraya at. Bunu da dene eğer olmazsa bilemiyorum.

Kanka AC3'ü bitirdim bir şekide halledip kusura bakma rahatsız ediyorum ama AC4'te de aynı sorunu yaşadım ismine profil fotona baktığım zaman AC 4 oynuyorsun sanırım dizi04'te kalmıştım sonra bir anda silindi o da eğer varsa dizi04'e yakın bir Save dosyan verebilir misin :) :=

Son düzenleme:

Geri
Yukarı