Assassin's Creed 3 Remastered Türkçe yama sorunu nasıl çözülür?

Yu5uf.B

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün Assassin's Creed 3 Remastered yama kurdum fakat oyun Rusça oldu internette araştırdım lakin hiçbir sonuna ulaşamadım. Farklı yamalar denedim yine olmadı sizlere danışmak istedim.
Yardımcı olursanız memnun olurum Türkçe yama değil de sanki Rusça yama kurmuş gibi oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce yamayı kaldırın.

Sonra;
  1. Çalıştır (kısayol tuşu Windows + r ) –> Regedit.
  2. 64 Bit bilgisayarlar için:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Ubisoft\Assassin’s Creed 3
    Tıkladığımız yerdeki(alt kısımdaki Gameupdate'ye tıklamayın orasının language değeri farklı)
  3. language değerini değiştirip English yapıyoruz.
Not: 32 Bit bilgisayarı olanlar Regedit'te HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Assassin’s Creed 3 deki language kısmını English olarak değiştirmeleri gerekli.

iyi oyunlar.

Assassins Creed 3 Dil Rusca

Önce yamayı kaldırın.

Sonra;
    Tıkladığımız yerdeki(alt kısımdaki Gameupdate'ye tıklamayın orasının language değeri farklı)
Not: 32 Bit bilgisayarı olanlar Regedit'te HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Assassin’s Creed 3 deki language kısmını English olarak değiştirmeleri gerekli.

iyi oyunlar.

Assassins Creed 3 Dil Rusca
Bir siteden buldum. Dener misiniz?

Önce yamayı kaldırın.

Sonra;

iyi oyunlar.

Eki Görüntüle 2192920

Bir siteden buldum. Dener misiniz?

Bu siteden denedim Assassin's Creed 3 Remastered gözükmedi ama çözdüm nasıl çözdüm anlatayım.
Oyunu direkt açınca Rusça mı oldu dediniz?
Benim de aklıma fikir geldi oyun iner inmez kurmuştum yamayı kaldırdım dosya doğrulama yaptım.
Bu sefer oyunu açtım İngilizce oldu Rusça değildi sonra oyundan çıktım tekrar yamayı kurdum oldu yine de teşekkür ederim. Sayende çözmüş oldum bir nevi.

İngilizce oynamak daha mantıklı gibi bendeki yüklü oyunları İngilizce oynuom türkçe yama hatalı olabiliyo bazı oyunlarda
Evet öyle bir konuda haklısınız ama bizim ki alışkanlık olmuş ne yapalım. :)

Bu siteden denedim Assassin's Creed 3 Remastered gözükmedi ama çözdüm nasıl çözdüm anlatayım.
Oyunu direkt açınca Rusça mı oldu dediniz?
Benim de aklıma fikir geldi oyun iner inmez kurmuştum yamayı kaldırdım dosya doğrulama yaptım.
Bu sefer oyunu açtım İngilizce oldu Rusça değildi sonra oyundan çıktım tekrar yamayı kurdum oldu yine de teşekkür ederim. Sayende çözmüş oldum bir nevi.

Evet öyle bir konuda haklısınız ama bizim ki alışkanlık olmuş ne yapalım. :)
4 tane nfs oyunu yüklü pcde hepsi İngilizce türkçe yamayı kurmaya calismistim 4 oyunda ama sürekli yama hata verdiği için sonunda türkçe dil desteği bulunmayan oyunlari İngilizce oynamaya karar verdim türkçe dil desteği bulunan oyunda bile İngilizce oynuom okadar yani

Geri
Yukarı