Assassin's Creed 3'ü oynamadan Assassin's Creed 4'e geçmek

Hocam o görev gerçekten aşırı kanser. Bir süre ara vermiştim oyun kolunu kırasım gelmişti ama sonra bir şekilde geçmiştim.

Oynamak üzere son 2 oyununu aldım işlemcim sağ olsun Origins'i 80GB indirdiğim ile kaldım.

Aynen grafik ve oynanış tamamen aynı. Sadece Rogue'da gemi oynanışına bir kaç mekanik eklemişler. Shay'in hızlı taraf değiştirmesi saçma değil sonuçta kardeşliğin yanlış bir iş yaptığının farkına varıyor. Siz yanlış bir iş yapan bir ekipte daha fazla bulunur musunuz?
Altair ve Ezio'da Assassinlerin inancını sorgulayan karakterler ama Shay tek bir olayda banane siz kötüsünüz ben karşı tarafa geçiyorum diyor bu dönüş çok hızlı oluyor tarafsız kalsa daha mantıklı olabilirdi çünkü templarların da ne olduğunu biliyoruz. Haytham AC3'te acaba doğru taraftamıyız diye sorgulatsada templarların daha kötü bir taraf olduğunu biliyoruz. Edward Assassinler arasında oldukça önemli bir yere sahip londra da altın çağını yaşadı Assassinler Edward sayesinde ama öldükten sonra Haytham geldi londraya tüm Assassinler temizlendi londra saçma sapan bir şehir haline geldi Templarların elinde. Neredeyse tüm şehir Templarların kontrolündeyken Frye ikizler Edwardın kazandırmış olduğu tahtı geri aldı.

Son düzenleme:
oyunun sonunda öldürdüğümüz assasin Unity oyunundaki ana karakter Arno'nun babasıdır başında babasının öldüğünü görüyoruz hemen ardından tapınakçı olan françois de la serre Arno'ya sahip çıkar ardından françois de la serre öldürüldüğünde ise gözü dönen arno hapise atıldıktan sonra babasının bir assasin olduğunu öğrenir ve eğitime başlar assasin olduktan sonra intikamını alır
oyunun incelemesi ımzam'da bulunmakta isterseniz okuyabilirsiniz kısacası oyunun başı Rouge'nin sonuna denk geliyor.

Peki şu an 3'ü siliyorum 4'ü mü oynamalıyım kafam karıştı internette sırası öylede.
Altair ve Ezio'da Assassinlerin inancını sorgulayan karakterler ama Shay tek bir olayda banane siz kötüsünüz ben karşı tarafa geçiyorum diyor bu dönüş çok hızlı oluyor tarafsız kalsa daha mantıklı olabilirdi çünkü templarların da ne olduğunu biliyoruz. Haytham AC3'te acaba doğru taraftamıyız diye sorgulatsada templarların daha kötü bir taraf olduğunu biliyoruz.
Peki şu an 3'ü siliyorum 4'ü mü oynamalıyım kafam karıştı internette sırası öylede.

Yeni konular

Geri
Yukarı