Assassin's Creed 4 Black Flag - Jackdaw vs 8 Gemi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tekrar bir Black-Flag videom ile karşınızdayım :redface:

Geminin saldırı ve savunma upgrade'lerin hepsi yapılmış, full elite yani :D

Umarım beğenirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emin olun bir seslendirme kadar uzun sürmez. Zaten önceki ekip yamanın büyük bir kısmını tamamladı.

Kaleleri aldığımız zaman haritada çıkan legendary ship adında bir gemi var. Sende görmüşsündür oyunu bitirdim ama o görevleri bir türlü geçemiyorum. Duman ediyorlar. Sen hiç o görevlerden birini yapabildin mi?

Evet o gemilerden özellikle El-Impuloto en zor olanı, ama eğer geminin bütün upgrade'lerini yaparsanız o kadar da zor olmuyor ama bütün upgrade'leri gerçekten çok pahalı ben neredeyse bütün adaları tertemiz yaptım para için :D , ayrıca ben ilk başta Heavy Shot nedir bilmiyordum ama El-Impuloto' da mecbur internetten ufak bir araştırma yapmak zorunda kaldım.
Sonunda şu siteyi buldum, Assassin’s Creed IV: Black Flag Gemi Savaşı Rehberi | Assasin’s Creed 1092 Burada gerçekten güzel anlatımlar var ve çok yardımcı içerikler var, eğer forumlarını biraz incelersen sana yardımı dokunacağına eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı