Assassin's Creed 4 ne zaman çıkar?

Aes2000sTR

Centipat
Daha fazla  
Efendiler bu AC4 Black Flag Steam'den kaldırılmış, remake gelecek ondan sanırım sizce remake aynı tadı verir mi? Bir de kaç yıla çıkar? Not: Oyun daha çıkmadan eskisini kaldırmaları çok saçma onu hiç karıştırmayalım bile herkes hemfikir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ubisoft, Steamdeki eski oyunlarını bazen kaldırıp tekrar yüklüyor. Niye hemen yeni oyun geliyor algısına kapılıyorsunuz.
Yanlış hatırlamıyorsam Temmuz gibi bir Ac oyununa remake söylentisi dolaşıyordu ortalıkta.

Ubisoft, Steamdeki eski oyunlarını bazen kaldırıp tekrar yüklüyor. Niye hemen yeni oyun geliyor algısına kapılıyorsunuz.
Şimdi birkaç kaynağa daha da baktım Ağustos ayında portta sıkıntılar çıkmaya başlamış 1. ihtimal portu düzeltip geri satışa koyacaklar 2. ihtimal remake gelecek ki bu ikisi de aynı anda yaşanabilir ama dediğiniz gibi düşünürsek 1. ihtimal daha mantıklı zaten remake veyahut remastered duyurulmadan kaldırılması da belirttiğim gibi çok saçma ama büyük ihtimalle bir remake gelecektir.

Son düzenleme:
Niye hemen yeni oyun geliyor algısına kapılıyorsunuz?
Remake çıkacakta o yüzden.

@Aes2000sTR Ubisoft bu Remake haberleri çıktıktan sonra orijinal oyuna güncelleme getirip oyunu bozmuştu. Ya lisans ve/ veya teliften dolayı oyun satıştan kalkmıştır ve bazı müzikler vs. silinip geri eklenecektir ya da o güncellemeyle gelen yeni problemleri çözmekle uğraşıyorlardır.

Remake çıkacakta o yüzden.

@Aes2000sTR Ubisoft bu Remake haberleri çıktıktan sonra orijinal oyuna güncelleme getirip oyunu bozmuştu. Ya lisans ve/ veya teliften dolayı oyun satıştan kalkmıştır ve bazı müzikler vs. silinip geri eklenecektir ya da o güncellemeyle gelen yeni problemleri çözmekle uğraşıyorlardır.
Sizce geri eklenir mi hocam?

Genelde ekleniyor ama nadiren de olsa eklenmediği oluyor. Şu anda PS Store, Xbox Store ve Ubisoft Store'da hâla satılıyor. Bir Steam ile Epic'te yok oyun.
Hocam discord serverlarında araştırma yaptım ve böyle bir şey buldum.

Dosya Ekleri

• IMG_6102.png
    IMG_6102.png
    223,8 KB · Görüntüleme: 16
Bu yazıdan çıkarılacak şey şu:
Ubisoft yine kendi kendine bir halt yemiş ve onu düzeltmesi gerek. Düzeltecek mi peki, yani çoğu zaman düzeltmiyor veya düzeltse bile başka şeyi bozuyor.
Haha bu saatte bile aktifsiniz tebrik ettim ama bence düzeltilir çünkü Freedom Cry hala satışta.

Yeni konular

Geri
Yukarı