Assassin's Creed Black Flag Türkçe yama ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hac Bekir

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Assassin's Creed Black Flag temin ettim. Almadan önce Türkçe yama bulurum dedim. Türkçe yama yokmuş. Oyun öyle masaüstünde yatıyor.

Türkçe Oynuyoruz - YouTube

Bu abimiz Türkçe yama ile oynuyor ama. Link yok :(
Türkçe yama ile oynayan yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunçeviri'ye baktım, çalışma yok. İzlensin diye yama konulmamış. Zaten oyunu orijinal alan yok ülkede. Orijinal alsaydınız Ubisoft da Türkçe desteği sunardı. Kaç tane AC oyunu çıktı. Hangisini orijinal aldınız?

Videoda bölüm bölüm çeviriyoruz. Oyunu bitirince koyacağız demişler.

Oyunçeviri'ye baktım, çalışma yok. İzlensin diye yama konulmamış. Zaten oyunu orijinal alan yok ülkede. Orijinal alsaydınız Ubisoft da Türkçe desteği sunardı. Kaç tane AC oyunu çıktı. Hangisini orijinal aldınız?

Brootherhood ve Revelations aldım III de alacağım da Revelations için internet lazım o da bende yok. Fakat vergiler de fazla bunu da kabul etmek lazım.

Recep bey, soruyorum ki biz orjinal olarak oyunu satın alanlar neden mağdur oluyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep bey, soruyorum ki biz orjinal olarak oyunu satın alanlar neden mağdur oluyoruz?

Yeterince orijinal alan olmadığı için halen. Ayrıca Oyunçeviri tercümeleri sadece orijinal sürümle uyumlu. Bu durumda kim mağdur oluyor ? :)

O ekip çeviriyi yaptıkları kısmın videosunu çekip yayınlıyor hem test etmiş oluyorlar hem reklam. :)
Recep abi isteseler çıkarırlar, sen şimdi bir ürün üretsen ve bunu Japonya'da pazarlamak için Türkçe broşür, reklam vs mi kullanırsın?

Oyun çıkalı çok olmadı. Türkçe yama çalışmasına da Oyun Çeviri ekibi başladı. Şimdilik bu adresten takip edebilirsiniz. Çıkar yakında. Ayrıca tümü hakkında bilgim yok ama Türkçe yama korsan oyunlarda da çalışabiliyor. Dediğim gibi hepsini bilmiyorum ama eskiden oynadıklarımda çalışmıştı.

Merak etme. Senin aklının almadıgı kadar orjinal alan var kı. Oyunlar ama malesef yapamazlar ya da uğrasamazlar. Zaman ve alt yapı meselesi. Çogu sitelerini bile yapabilecek durumda degiller. Onları bitirsinlerde sonra oyunlara gecerler. :)

Oyun Çeviri'yi bilmiyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı