Assassin's Creed Black Flag vs Unity

The Towande

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, hangisini ilk önce oynamalıyım sizce? Açıkçası Black Flag daha çok önerilmesine rağmen gemi sürme işlerini beğenmiyorum. Suikast ağırlıklı gitmeyi daha çok seviyorum. Çok fazla gemi sürmüyorsak Black Flag'e de şans verebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla gemi sürmüyorsak Black Flag'e de şans verebilirim.
Oyunun ana teması korsancılık neredeyse. Oyunun tamamına yakını da gemi sürmekle geçiyor. Yalnız tayfa şarkı söylerken gemi sürmek aşırı zevkli oluyor. Bir şans vermeni öneririm. Daha sonra da Rogue ve Unity sıralamasıyla devam edersin.

Ben Unity oynadım ama Black Flag oynamadım. Unity'nın hikayesi yeterince iyi değil bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Atmosfer de "eh" derecede, isyanı gerektiği kadar yansıtamamış. Ama oyunun görselliği ve yapı tasarımları cidden çok iyi. Görev tasarımını da beğendim. Arkadaşın varsa Co-op görevleri de oynayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, hangisini ilk önce oynamalıyım sizce? Açıkçası Black Flag daha çok önerilmesine rağmen gemi sürme işlerini beğenmiyorum. Suikast ağırlıklı gitmeyi daha çok seviyorum. Çok fazla gemi sürmüyorsak Black Flag'e de şans verebilirim.
Suikast ağırlıklı ilerlemeyi seviyorsan, Unity almalısın dostum. Unity'nin mekanikleri daha iyi. Black Flag'de gemi sürmek bir süre sonra sürmeyi seven birini bile bayıyor. Gemi sürmek sıkıcı olmasa oynanabilir, sürekli 3000m 4000m 5000m gemi sürmek can sıkıcı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı