Assassin's Creed Brotherhood GT 520M performansı nasıldır?

leonidasssss

Femtopat
Daha fazla  
Assassin's Creed Brotherhood oynamak istiyorum ama PC özeliklerim yeter mi bilmiyorum. Low ayarlarda donmadan 30 FPS üstü akıcı bir şekilde oynar mıyım?
  • GT 520M 1 GB ekran kartı.
  • 4 GB RAM.
  • 2.30 GHz i3.

Oyun optimizasyon sorunlu. Ben en düşük ayarlarda çok kötü FPS alıyordum güçlü bir sisteme sahip olmama rağmen. Ama sisteminiz yetiyor. Hangi platformdan oynayacaksınız? Ben Ubisoft Connect'te oynamıştım.

Assassin's Creed Brotherhood oynamak istiyorum ama PC özeliklerim yeter mi bilmiyorum. Low ayarlarda donmadan 30 FPS üstü akıcı bir şekilde oynar mıyım?
  • GT 520M 1 GB ekran kartı.
  • 4 GB RAM.
  • 2.30 GHz i3.

18.PNG

Çözünürlük de önemli, 1080P'de sıkıntı yapabilir, optimizasyon sakat çünkü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gördüğüm kadarıyla biraz kasıyor Assassin's Creed'in iilk çıkanını oynarsam donmaz herhalde
Oynarsın hocam sıkıntı olmaz.

Arkadaşın attığı videoda donuyor ama kararsız kaldım

Gördüğüm kadarıyla biraz kasıyor Assassin's Creed'in iilk çıkanını oynarsam donmaz herhalde

Arkadaşın attığı videoda donuyor ama kararsız kaldım
Ben ilk çıktığı zaman i5-2410, nvidia gt 540m ve 4 gb ram ile medium ayarlarda gayet akıcı oynadım hocam. Bence siz de rahat oynarsınız. Ekran kartınızı en son güncellemeyi yaptığınızdan emin olun.

Ben ilk çıktığı zaman i5-2410, nvidia gt 540m ve 4 gb ram ile medium ayarlarda gayet akıcı oynadım hocam. Bence siz de rahat oynarsınız. Ekran kartınızı en son güncellemeyi yaptığınızdan emin olun.
Sizin oynadığınız eski bir sürüm olduğu için olabilir. Şuan güncelleme almış bir şekilde kasabilir.

Hocam ben bu önceki mesajımda dediğim sistemle Mgs5 assasin creed rev, 3, 4 ve rogue yi bile 30 fps üstü oynadım sıkıntı yapmaz ayarları düşürür oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı