Sürprizbozan Assassin's Creed Brotherhood TR yama hatası

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kedy2

Centipat
Daha fazla  
1-Merhabalar AssassinsCreedBrotherhood oyununda mevcut TR yamayı yükledim fakat oyunda problem olarak bir görevden sonra(Leonardo da vinciyi ikna etmeye gittiğimiz görev)oyundaki Türkçe yama hata veriyor ve görev sırasında alt yazılar çıkmıyor çıksa bile farklı şeyler yazıyor(görevde birine suikast düzenlemekten bahsederken altyazıda bir kadının kocasından memnun olmadığı ve onu aldattığı falan)

Elimde herhangi bir ekran görüntüsü de yok o yüzden paylaşamıyorum. TR yamayı Anonymous adlı siteden yükledim.
2- Bu Türkçe yamada problem olarak paralar, görevler, yerler ve kontrol şeması gözükmüyor. Bu hatalar oyunun yamasından kaynaklanıyormuş ve çözümü yokmuş. Bununla ilgili herhangi bir şey deneyip de sorunu çözenler var mı varsa lütfen nasıl yaptığını paylaşabilir mi?
3-Oyunun kayıt dosyaları silindiği zaman onu herhangi bir şekilde geri getirme durumu var mı yoksa o kayıt tamamiyle çöp mü oluyor. Bazı arkadaşlar Uplay'i silip tekrar yüklediğinizde oluyor diyor ama denediğimde olmadı.

Son olarak oyunu Steam'den indirdim fakat bu hataları verdi ve güvenilir bir Türkçe yama indirme sitesi verebilirseniz memnun kalırım. Okuduğunuz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

AC oyunlarının hepsinin Türkçe yamasını Animus Projesi sitesinden indirip uyguladım ve sorun ile karşılaşmadım. Sorununu çözemezsen bir de oradan dene.
bundan önce assassins creed 2 oynadım onun tr yamasını dediğin gibi animus projesinden indirdim sıkıntı yoktu ama acaba bu oyunda sıkıntı mı var yoksa türkçe yamada mı onu merak ediyorum bi ezio hikayesi oynayalım dedik dertlendik aga yav :)

Geri
Yukarı