Sürprizbozan Assassin's Creed Brotherhood sonlanmadı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dabory

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu oyunun iki sonu var galiba. Şu an dosyada %42 eşleşme yazıyor, Desmond'ın Lucy'yi öldürdüğü sonu tamamladım, bitiş ekranından sonra oyun devam etti. Haritada Cristina görevi vardı onu yaptım, Borgia nüfüzunu temizledim hala oyun bitmedi? Bütün görevleri %100 eşleşme ile yapmam mı gerekiyor son için?

Arkadaşlar bu oyunun iki sonu var galiba. Şu an dosyada %42 eşleşme yazıyor, Desmond'ın Lucy'yi öldürdüğü sonu tamamladım, bitiş ekranından sonra oyun devam etti. Haritada Cristina görevi vardı onu yaptım, Borgia nüfüzunu temizledim hala oyun bitmedi? Bütün görevleri %100 eşleşme ile yapmam mı gerekiyor son için?
Oyun bitmedi derken nasıl yani? Desmond öldürdüğü zaman bitiyo zaten oyun hikayesi.

Oyun bitmedi derken nasıl yani? Desmond öldürdüğü zaman bitiyo zaten oyun hikayesi.

Yok Desmond Cennet Elmasını alırken bir tane kadın konuşuyor Desmond'ı kontrol edip Lucy'i öldürüyor sonra Outro oynuyor Credit kısmından sonra oyun Ezio'ya geçip devam etti.

Animus'tan çık butonu gitmiş ayrıca Ezio'nun ayrı bir sonu var galiba.

O bahsettiğin eşleşme yüzdesi her açık dünya oyununda olan bir şey. Sadece isim olarak oyundan oyuna farklılık gösteriyor. Oyunda yapılabilecek her şeyi kapsayan genel bir gösterge. Toplanabilirler,yan görevler gibi irili ufaklı bütün yapılacak şeyleri tamamlayarak %100'e ulaşıyorsun. Görevleri %100 eşleşme ile bitirmek de bu yüzdeyi etkiliyor ama sadece görevlerden ibaret bir ilerleme değil. Yapman gereken tonla farklı şey var. Oyunun farklı bir sonu yok bu arada. Gördüğün son ana senaryodaki gerçek son. Eşleşme arttıkça Ezio'nun anılarının kilidi açılıyor. Bunlar Cristina ile olan hikayesini tamamlıyor ama ana senaryo için önemli bir detay değil. %75 eşleşmede tüm Cristina sahnelerinin kilidi açılmış oluyor. Yani %75 yapsan bile yeterli. Daha fazlasını yapmana gerek yok. Belki varsa başarım tarzı bir şey kazanıyorsundur %100 olduğunda. Bu Cristina kısımlarından bahsedecek olursak ikinci oyunda Ezio'nun ardında bıraktığı sevgilisiyle ilgili bilinmeyen kısımları açığa kavuşturuyor birkaç dakikalık ara sahneler üzerinden. İkinci oyunda hiç değinilmiyordu bu konuya yanlış hatırlamıyorsam. Bu sahneler sayesinde Ezio&Cristina hikayesinin nasıl tamamlandığını farklı tarihlerde yaşanan kısa kesitler ile öğrenmiş oluyoruz.

Eşleştirmeyi arttırmak için yapman gereken şeyleri listeleyen rehberler mevcut. Link bırakırdım ama zamanında link attığım için ceza aldığımdan başka bir forumdaki rehber linkini atamıyorum. AC Brotherhood %100 sync guide filan yazarak bahsettiğim rehberlere ulaşırsın.

Geri
Yukarı