Assassin's Creed II save indirme

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
2 ay önce oyunu yükleyip belli bir yere kadar ilerlemiştim ve bir görevde takıldığım için oyunu silip bırakmıştım. Şimdi tekrardan oynamak istiyorum, oyunu yükledim ama hem o bölümü geçemediğimden, hem de bölümleri baştan yapmak istemediğimden bir save dosyası lazım bana, o görev bittikten sonrasında devam eden.

O görev:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda 1:58:10'daki dövüşleri öğrettiği bölüm, adını bilmiyorum. Tam olarak bu görevden sonrasında kalmış bir save dosyası lazım bana, var mıdır sizce?

Hocam bende o dövüş görevinde kalmıştım bir ara. Tam hatırlamıyorum ama çoğu YouTuber'de anlamamıştı o görevi Burak oyunda gibileri. Onların videolarını izleyerek anlamıştım. Ve Save'leri atacak yer yok ben bulamamıştım. Video linki
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
umarım yardımcı olur.

Hocam bende o dövüş görevinde kalmıştım bir ara. Tam hatırlamıyorum ama çoğu YouTuber'de anlamamıştı o görevi Burak oyunda gibileri. Onların videolarını izleyerek anlamıştım. Ve Save'leri atacak yer yok ben bulamamıştım. Video linki
umarım yardımcı olur.
Peki oyunun save dosyasının konumunu biliyor musunuz? Bilgisayardaki.

Hayır internetten araştırdım ama hiçbir şey bulamadım. Ve eminim ki aradığınız Save dosyası yoktur bile sadece bitmiş Save'ler vardır oda geçirebilirsen.
Ne yapalım, başka AC oyunlarına bakarım bende.
Hayır internetten araştırdım ama hiçbir şey bulamadım. Ve eminim ki aradığınız Save dosyası yoktur bile sadece bitmiş Save'ler vardır oda geçirebilirsen.
Bitmiş save oluyor da atıyorum %35 lik save dosyası niye olmuyor ki? Olmuyorsa mantıkten hiç biri olmaması lazım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı