Assassin's Creed IV Black Flag donma sorunu

İbrahim26

Kilopat
Merhaba sorunum şu Assassin's creed IV'ü internetten indirdim black box sürümünü korsan oyun yani, oyunun orijinali 60 tl civarı imiş almak istedim ama benim tam 1 aylık okul harçlığım olduğu için alamadım neyse konuya geri dönelim.
Oyunu oynadım 5-6 görev geçtim, sonrasında ayarları normalden veryhigh'e alayım dedim bakalım nasıl bir görüntü ortaya çıkacak sonrasında veryhigh'e aldım.
Oyun dondu sonrasında kapandı hiç bir sorun yokken bende tekrardan girmeye çalıştım oyun açıldı tam ana menü gelecek tekrar kapandı, reset attım tekrar denedim tekrar kapandı, sistem geri yükleme yaptım gene kapandı. Oyuna crack yaptım update'sini kurdum tekrar kapandı. Oyunu sildim yükledim gene kapandı bir çözümü yok mu bunun yardım edecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Format attım. Şimdide tüm oyunlar sildim. Simdi de D disk sürücüsünde en az 100-150 gb boş alan olması lazımken, şimdi 9 gb yer var. D'ye format attıgımdan eminim. Acaba bu neden olmuştur? Bir bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı