Assassin's Creed Mirage 329 TL'den ön siparişe açıldı!

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Assassin's Creed yeni oyunu Mirage resmi olarak duyuruldu. Standart versiyonu 329 TL'den ön siparişe açıldı. Oyunun yurt dışı fiyatı 50 dolar olarak belirlendi. 2023 yılı içerisinde çıkması bekleniyor.

799 lira olmadan önce yapışılmalı mı? Bu arada o fiyata çıkmasa da kesin zam geleceğini düşünüyorum. Umarım yanılırım.
50 dolarlık bir oyun. Ubisoft 60 dolar fiyat biçtiği Skull and Bones için bile 400TL istiyor. Her zaman zam haberi bekleyin fakat Ubisoft'un belirlediği dolar kuru da az çok belli gibi.

10-20 saat arasında bitecek bir oyun olur bence tamamen eski ac oyunlarına benzemez yeni bir şey denerler fiyatı uygun gibi (yazarken güldüm 330 TL bile uygun oldu) ubisoft aslında bize çok iyi fiyatlandırma yapıyor şu ana kadar 60 dolar olan ac valhalla yı 300 TL fiyatın altında bir paraya veriyorlar. Bide keşke ubisoft plus sistemini getirseler.

İnsanların bu kadar ön yargılı olması beni mi sinirlendiriyor sadece? Herkesin ağzından aynı şeyleri duymak sıktı. Yok suikastçı teması yok, yok şu yok; saçma sapan laflar ya.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı