Assassin's Creed Mirage alınır mı?

@Petri onu kendin alabiliyorsun ki 100 Unit'e. Ben almayı düşünüyorum ama büyük patlama olasılığı var. Oynanış namına hiçbir şey yok ortada. Sadece tanıtım videosu ile açıklamalar var.
Söylediğiniz iyi oldu bilmiyordum, teşekkür ederim. Aslında siz de haklısınız. Karar vermeden önce zaten epey bir vaktim olacak. Enis Kirazoğlu’da kısa bir oyun olacağını söylüyor. 10 saat veya daha altında bir oynanış süresi olursa ve pekte aman aman bir yenilik veya cezbedici bir özellik yoksa almayabilirim.

Bu fiyatı kaçırmayın derim bence alınır ileriki süreçte zam yapılacak diye düşünüyorum çünkü yurtdışı ön sipariş fiyatı 49.99 dolar çarpın kurla kaç tl yapıyor ona göre hesap edin call of duty modern warfare 2 ‘nin ön sipariş fiyatı belli bir süre sonra zamlandı kaçırdım bunu hemen kaptım çünkü eskiden fiyatlarda değişiklik olmazdı ancak şuan ortam farklı ülkemiz koşulları kur açısından eskisi gibi değil ben buna her zaman riskli olmasına rağmen en iyisi topraktan girmek derim diyelimki oyunu beğenmedin zaten en kötü ihtimalle iade hakkın oluyor paranı geri alıyorsun aslında bu bir nevi oyun yatırımı..

Geri
Yukarı