Çözüldü Assassin's Creed Mirage çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

by.alpha

Picopat
Daha fazla  
RAM
Crucial Ballistix 32 GB (2x16) DDR4 3000 MHz
Ekran kartı
MSI GEFORCE RTX 2080 GAMING X TRIO 8GB GDDR6 256
Anakart
MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI
İşlemci
AMD Ryzen 9 3900X (3.8 GHz)
Oyunun dosya doğrulamasını yaptım kaldırıp en baştan kurdum fakat hala problem devam etmekte yardımcı olacak var mı? (Sadece bu oyunda böyle oluyor.)

Çözüm
Sorun çözüldü, ilk başta ne olur ne olmaz diyerek başta Ubisoft üzerinden dosya doğrulaması yaptım. Daha sonra Epic Games üzerinden de aynı şekilde dosya doğrulaması yaptım. Sonrasında Epic Games'de bulunan oyunun kısayolunu masaüstüne gönderdim ve hızlı bir şekilde oyunu açıp Click Click yaparak sinematikleri geçtim açıldı ve hemen ayarlara girip çerçevesiz seçeneğini seçtim ve bu şekilde dünden beri oyundan hiç atmadı. Hala da oynuyorum problem yaşayanlar olursa bu şekilde deneyebilirsiniz.
Birkaç gün önce çözdüm. Oyunun dosyalarından tam ekran modunu değiştirip pencereli moda aldım ama artık tam ekran oynayamıyorum aldığımda oyun kapanıyor.
birisi sorunu böyle çözmüş. deneyebilirsin.

birde bu da var.
evet ekran kartı sürücüsünü silin veya aygıt yöneticisinden ekran kartı sürücüsünü devre dışı bırak sonra deneyin oyun açılıyor ama çok yavaş çalışır pencereye al ekran kartı sürücüsünü indir pencerede oynanıyor pencere moduna alırken zorlanabilirsin sabret tuşlara birkaç defa bas

birisi sorunu böyle çözmüş. deneyebilirsin.

birde bu da var.
Hocam bunları gördüm belki başka çözüm yolu vardır diye ümit ettim. Çerçeveli ekranda keyifli olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca ekran kartının driverini kaldırıp oyun oynamak herhangi bir sıkıntıya yol açmaz mı ?

Hocam bunları gördüm belki başka çözüm yolu vardır diye ümit ettim. Çerçeveli ekranda keyifli olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca ekran kartının driverini kaldırıp oyun oynamak herhangi bir sıkıntıya yol açmaz mı?

1. çözüm o kadar da fena değil hiç onamamaktansa pencerli oynanır daha iyi.
ama 2. için pek ümitli değilim. 1. yöntemi deneyin tutmazsa 2. yönteme başvurursunuz.

1. çözüm o kadar da fena değil hiç onamamaktansa pencerli oynanır daha iyi.
ama 2. için pek ümitli değilim. 1. yöntemi deneyin tutmazsa 2. yönteme başvurursunuz.
İlk yöntemi deneyeyim öyleyse ne yapalım mecbur :/ Teşekkür ederim, sonucu paylaşırım :)

İlk yöntemi deneyeyim öyleyse ne yapalım mecbur :/ Teşekkür ederim, sonucu paylaşırım :)
Eğer diğer adamın dediği yöntemi yapamazsan ki ben yapamadım benim dediğimi yap oyunu sürücüsüsz oynamayacaksın pencereliye alıp kaydedip çıkıp sürücüyü açıp devam ediceksin ve evet pencereli modda oynamak pek keyifli değil

Sorun çözüldü, ilk başta ne olur ne olmaz diyerek başta Ubisoft üzerinden dosya doğrulaması yaptım. Daha sonra Epic Games üzerinden de aynı şekilde dosya doğrulaması yaptım. Sonrasında Epic Games'de bulunan oyunun kısayolunu masaüstüne gönderdim ve hızlı bir şekilde oyunu açıp Click Click yaparak sinematikleri geçtim açıldı ve hemen ayarlara girip çerçevesiz seçeneğini seçtim ve bu şekilde dünden beri oyundan hiç atmadı. Hala da oynuyorum problem yaşayanlar olursa bu şekilde deneyebilirsiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı