Assassin's Creed Mirage'ın çıkış fragmanı paylaşıldı

Nurullahkzlkya

Decipat
Daha fazla  
Assassin's Creed Mirage'ın çıkış fragmanı paylaşıldı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@ellma @NotAKnightAnymore

Son düzenleme:
Oyundan hicbir beklentim yok eski AC'lerin grafiklerini guncelleyip sunmuslar da en azindan Orta Dogu'da gecen bir oyunu bu muzikle sunmak yerine daha yoresel bir muzik yapilabilirdi. Origins ve Odyssey'de orijinal Ezio muzigini cok guzel uyarlamislardi mesela atmosfere gore.

Beklentim yok kafam rahat ya alırım ya da izlerim. Ubisoft bu kadar yapabilir çünkü 😄. Artık eski oyunları bekleme zamanı bitti, bu yoldan dönmez sanıyorum.

Oyundan hiçbir beklentim yok eski AC'lerin grafiklerini guncelleyip sunmuslar da en azindan orta Dogu'da gecen bir oyunu bu muzikle sunmak yerine daha yoresel bir muzik yapilabilirdi. Origins ve Odyssey'de orijinal Ezio muzigini cok guzel uyarlamislardi mesela atmosfere göre.
Kullandıkları müzikte güzel olsa bari, oyunun atmosferiyle gram uyuşmuyor.
Beklentim yok kafam rahat ya alırım ya da izlerim. Ubisoft bu kadar yapabilir çünkü 😄. Artık eski oyunları bekleme zamanı bitti, bu yoldan dönmez sanıyorum.
Benim de oyundan beklentim yok. Bu arada oyun çıktığı gün Ubisoft Plus'a ekleniyor. Ubisoft+'a(Plus) Xbox ve PC için 7 günlük deneme sürümü geldi, tekli 21 Haziran'da sona eriyor
Kırpılmış bir Valhalla ile karşı karşıyayız bence.
Valhalla Bağdat Lite Edition.

Fragmana Türkçe açıklama ve alt yazı eklediniz fakat oyun her zaman ki gibi Türkçe değil umarım Ubisoft Türkiye bölge sorumlusu doğru söylüyordur ve daha fazla Türkçe oyun görebiliriz. 🙂

Yav bir sanat direktoru falan cikip bu muzik buna uymamis diyememis mi?

Geri
Yukarı