Assassin's Creed Mirage'ın harita boyutu, oynanış süresi, çıkış tarihi, oynanış odağı sızdı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Assassin's Creed oyunlarından sızıntı paylaşmasıyla bilinen J0nathan (YouTube kanalının ismi de bu) oyunla ilgili yeni bilgiler sızdırdı:
  1. Oyunun haritası AC Unity'nin Paris'i ve AC Syndicate'in Londra'sı boyutlarında olacak.
  2. 15 saatlik bir oynanış sunacak.
  3. Tüm oyun gizlilik odaklı olacak ve GTA, Ghost Recon ve Hitman'den oynanış elementleri barındıracak.
  4. Repütasyon sistemi olacak.
  5. 12 Ekim'de çıkacak.
Kaynaklar:

@pixeliko hocam sizin beklentiniz vardı diye hatırlıyorum.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam sizi benim gibi Ubisoft oyunlarını pek sevmiyorsunuz diye etiketledim.

Son düzenleme:
Alın gizlilik ağlamayın diye yaptıkları oyun. Ana oyunları yine saçma sapan melez bir oyun olacak belli ki.
Bu oyundan sonra çıkacak oyunun ne halt olduğu belli hocam. Onda da sızıntılar olmuştu. Bu oyundan sonra çıkacak olan AC oyunu yine AC Valhalla gibi 100 saat sürecek ve iki tane ana karakter barındıracak bir oyun olacak.

Repütasyon sistemi nedir?
Repütasyon kelimesi Türkçe'de "ün, saygınlık, itibar" anlamına gelir.
Muhtemelen sivillere vs. zarar verdiğimizde itibarımız lekelenecek. GTA'daki yıldız sistemini benimsemiş olabilirler burada.

@NotAKnightAnymore köküne kadar bu firmadan nefret ederim ve pek beklenti içine girmeyin diye de birçok sefer dedim. Dediğim gibi çıktı. Huylu huyundan vazgeçmez.

Assassin's Creed oyunlarından sızıntı paylaşmasıyla bilinen J0nathan (YouTube kanalının ismi de bu) oyunla ilgili yeni bilgiler sızdırdı:
  1. Oyunun haritası AC Unity'nin Paris'i ve AC Syndicate'in Londra'sı boyutlarında olacak.
  3. Tüm oyun gizlilik odaklı olacak ve GTA, Ghost Recon ve Hitman'den oynanış elementleri barındıracak.
  5. 12 Ekim'de çıkacak.
Kaynaklar:

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam sizi benim gibi Ubisoft oyunlarını pek sevmiyorsunuz diye etiketledim.
Evet, Valhalla'dan çok daha iyi olacağına eminim. Aynı derecede iyi olsa bile süresinden her türlü öne atlıyor.
Valhalla, Odyssey maplerine bakınca Unity ve Syndicate mapleri küçük geliyor ama onlar da olması gerekenden büyüktü. Ubisoft mapin boyutunun kalitesiyle alakası olmadığını ne zaman anlayacak acaba çok merak ediyorum. Yine de gelişme var, 10 seneye olması gereken büyüklüğe iner umarım.
15 saat gayet yerinde bir süre açık dünya için, bu bir artı.
Bu gizlilik olayı hep lafta kalıyor ama umarım bu sefer en azından ana görevlerde tamamen gizliliği destekler, bu sefer gerçekten yaklaşacaklarmış gibi hissediyorum.
Yani, bu Repütasyon sistemi çok mühim bir şey gibi gelmedi. RDR2'deki onur sistemi gibi bir şeyse, ha var ha yok çok farketmez.
Bu çıkış tarihi ertelenir gibi, oyundan hiç bir şey gözükmedi daha. Yine de Ubisoft oyunlarında test sürecini atladığından dolayı kesin çıkmaz diyemedim şimdi.

Bu çıkış tarihi ertelenir gibi, oyundan hiç bir şey gözükmedi daha. Yine de Ubisoft oyunlarında test sürecini atladığından dolayı kesin çıkmaz diyemedim şimdi.
Bu çıkış tarihi ertelenmiş hâli hocam. Oyunun ilk çıkış tarihi sızmıştı ve Ağustos 2023'tü. Sonradan başka bir sızıntı daha çıktı. O sızıntı da ise oyunun çıkış tarihinin Ağustos 2023'ten Ekim 2023'e alındığıydı. Yani oyunla ilgili her şey sızıyor. 13 Haziran'daki Ubisoft etkinliğinde bu oyunla ilgili bir şey göreceğimiz ve hatta Haziran'da Ubisoft etkinliği olacağı da sızmıştı.

5. 12 Ekim'de çıkacak.
Kaynaklar:

Güzel sevdiğimiz ac formülü olmuş. 15 saat süren kısa ve çok göze batmayan.

Yeni konular

Geri
Yukarı